Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48620000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмне забезпечення Microsoft Windows
Оголошено2 вер. 15:39
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-004134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмне забезпечення рівня Microsoft Windows 11 Professional 64-bit або еквівалент за кодом ДК 021:2015 - 48620000-0 «Операційні системи»
Оголошено1 вер. 12:14
Прийом пропозицій1 вер. 12:14 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-013000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСерверна операційна система Microsoft Windows Server 2025 Standard (16-core)
Оголошено31 серп. 20:16
Прийом пропозицій31 серп. 20:16 – 8 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-31-008147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ліцензування серверів системи віртуалізації (код за ДК 021:2015 - 48620000-0 Операційні системи)
Оголошено31 серп. 15:16
Прийом пропозицій31 серп. 15:16 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-28-003354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОпераційна система Windows Server Standard
Оголошено28 серп. 11:17
Прийом пропозицій28 серп. 11:17 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на використання серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 User CAL
Оголошено27 серп. 19:57
Прийом пропозицій27 серп. 19:57 – 4 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-012703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛіцензія на використання віддаленого доступу до серверної операційної системи Microsoft Windows Server 2025 Remote Desktop Services User CAL
Оголошено27 серп. 19:06
Прийом пропозицій27 серп. 19:06 – 4 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-09-02-000427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 48620000-0 - Операційні системи. Microsoft Windows 11 Pro F PP 64-bit Ukrainan USB.
Очікувана вартість25 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмний продукт Win Pro FPP 11 64-bit
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипрограмний продукт Vin Pro FPP 11
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник ПЗ Microsoft Windows 11 Pro, ESD (FQC-10572)
Очікувана вартість55 660,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірники програмної продукції Win 11 Pro 64-bit Onln, FQC-10572 (ДК 021:2015 48620000-0)
Ім'я:Дмитро ЄфимовE-mail: [email protected] Телефон: +380442936438, +380442936438 Веб сайт: ЄДРПОУ:38537963Очікувана вартість22 961,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОперацiйна система 48620000-0 Операцiйнi системи
Очікувана вартість8 998,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційна система та програмне забезпечення
Очікувана вартість98 856,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційна система Microsoft Windows 11 Pro укр
Очікувана вартість94 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційні системи
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПП Microsoft Windows GGWA - Windows 11 Professional - Legalization GetGenuine DG7GMGF0L4TL_0003
Ім'я:Сєрова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633150653 ЄДРПОУ:03534601Очікувана вартість10 122,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Операційна система Windows 11 pro FPP - на USB носії українська мова (HAV-00195)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено25 серп. 16:38
Прийом пропозицій25 серп. 16:38 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість80 023,32 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-008995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОпераційні системи
Очікувана вартість14 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-004848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання невиключних обмежених прав (ліцензій) на використання програмних продуктів - Windows GGWA- Windows 11 Pro - Legalization Get Genuine
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro