Медичні матеріали

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Очікувана вартість

210 079,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 12 квіт. 2017 13:28

до 28 квіт. 2017 14:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 квіт. 2017 13:28 – 28 квіт. 2017 14:00
Період уточнень:
12 квіт. 2017 13:28 – 18 квіт. 2017 14:00
Відповіді на питання до:
28 квіт. 2017 14:00
Оскарження умов тендера:
12 квіт. 2017 13:28 – 24 квіт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
12 квіт. 2017 13:32

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

з технічної причини

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 квіт. 2017 13:34

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01983950
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49017, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, проспект Петровского, 47
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлия Щедрина
Володіння мовою:
Телефон:
+380688550431
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Медичні матеріали

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

184 904,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
2

Акрилові зубні протези

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 950,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
3

Медична вата

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

12 650,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
4

Медична марля

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 725,00 грн з ПДВ

Статус:

активно
5

Шприци

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 850,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:29
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:28
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:28
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:28
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:29
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:29
Документи закупівлі 12 квіт. 2017 13:28

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
210 079,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "КЗ ДНІПРОПЕТРОВСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА №2 ДОР"

Вас може зацікавити

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Маланчук Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380956992704,380956992704 ЄДРПОУ:
02003600

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

284 280,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Пробірки лабораторні (не вакуумні): стерильні, об’єм 4,5 мл, з наповнювачем — натрію хлорид 0,9%, з гвинтовою кришкою, пласким дном і стійкою базою, прозорі, без градуювання, для роботи зі світлочутливими матеріалами, нецентрифужні, з прямим краєм
Ім'я:
Людмила Дейнек
E-mail: [email protected] Телефон: +0332773111 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01983163
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

394 654,21 грн без ПДВ

Дивитись
Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 24G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, закритого типу, захисний механізм голки, з подовжувачаем, з рентгенкотрастною смужкою, колорове кодування; Катетери внутрішньовенні: закритого типу, з рентгенконтрастними смужками, додатковим ін’єкційним портом, захисним механізмом голки, подовжувачем і крильцями, розмір 20G, довжина 32 мм, матеріал катетера поліуретан (PUR), з кольоровим кодуванням; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): M; Рукавички медичні оглядові: нестерильні, матеріал виготовлення: нітрил, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): L; Рукавички хірургічні стерильні 7,0; Рукавички хірургічні стерильні 7,5; Рукавички хірургічні стерильні 8.0; Рукавички хірургічні стерильні 8.5 за ДК 021:2015: 33140000-3 — Медичні матеріали
Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 2...
Ім'я:
Містота Алла Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380964587925,0435521234 ЄДРПОУ:
01982689
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 180,00 грн без ПДВ

Дивитись