код ДК 021:2015: 18810000-0 (Черевики робочі (виробництво “REIS” або еквівалент))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 29 бер. 2017 17:08
до 3 квіт. 2017 18:00
з 3 квіт. 2017 18:00
до 6 квіт. 2017 18:00
з 7 квіт. 2017 11:52
до 7 квіт. 2017 12:37
з 7 квіт. 2017 12:37
до 13 квіт. 2017 15:53
з 13 квіт. 2017 15:53
до 4 трав. 2017 16:11
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Черевики робочі (виробництво “REIS” або еквівалент)
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
|
Кількість: 123 пара |
Період доставки:
24 квіт. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 бер. 2017 17:08 | |
| Електронний підпис | 29 бер. 2017 17:10 | |
| Не вказано | 7 квіт. 2017 12:37 | |
| Не вказано | 7 квіт. 2017 12:37 | |
|
|
||
| Не вказано | 29 бер. 2017 17:08 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 7 квіт. 2017 12:50 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:28 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:28 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2017 15:53 | |
| Протокол розгляду | 13 квіт. 2017 15:52 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 4 трав. 2017 16:11 | |
| Підписаний договір | 4 трав. 2017 16:08 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:00 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 15:02 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 квіт. 2017 14:52 | |
| Цінова пропозиція | 6 квіт. 2017 14:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 квіт. 2017 14:52 | |
| Підтвердження відповідності | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 6 квіт. 2017 14:52 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 6 квіт. 2017 14:51 | |
| Підтвердження відповідності | 6 квіт. 2017 14:52 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 12:40 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 12:40 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 12:40 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 11:18 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 11:18 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 11:18 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 11:18 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 5 квіт. 2017 10:54 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
129 066,66 грн без ПДВ
Дивитись136 916,67 грн без ПДВ
Дивитись70 000,00 грн без ПДВ
Дивитись