Медичні матеріали

Лот№1:33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування (сума:35713,00 грн.), Лот№2: 33141100-1 – Перев`язувальні матеріали;затискачі; шовні матеріали,лігатури.(сума:28262,00грн.), Лот№3: 33141121-4 – Хірургічні шовні матеріали (сума: 8400,00 грн.), Лот№4: 33141310-6 – Шприці (сума:8400,00 грн.), Лот№5: 33141822-8- Акрилові зубні протези (сума:33000,00 грн.). Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Очікувана вартість

113 775,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 28 бер. 2017 15:40

до 12 квіт. 2017 17:00

Аукціон

з 13 квіт. 2017 11:07

до 13 квіт. 2017 16:02

Кваліфікація

з 13 квіт. 2017 16:02

до 24 квіт. 2017 10:16

Пропозиції розглянуто

з 24 квіт. 2017 10:16

до 15 трав. 2017 15:59

Подання пропозицій:
28 бер. 2017 15:40 – 12 квіт. 2017 17:00
Період уточнень:
28 бер. 2017 15:40 – 2 квіт. 2017 17:00
Відповіді на питання до:
12 квіт. 2017 17:00
Оскарження умов тендера:
28 бер. 2017 15:40 – 8 квіт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
28 бер. 2017 15:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01985216
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд. 12а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Дейнека
Володіння мовою:
Телефон:
+380562463476
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

35 713,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Перев`язувальні матеріали;затискачі; шовні матеріали,лігатури

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

28 262,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Хірургічні шовні матеріали

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

8 400,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
4

Шприці

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

8 400,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
5

Акрилові зубні протези

Детальний опис предмету закупівлі та технічні вимоги до відкритих торгів: викладено у тендерній документації.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

33 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 бер. 2017 15:43
Не вказано 13 квіт. 2017 12:17
Не вказано 13 квіт. 2017 16:02
Не вказано 13 квіт. 2017 15:18
Документи закупівлі 28 бер. 2017 15:40
Не вказано 13 квіт. 2017 11:46
Не вказано 13 квіт. 2017 15:45

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
113 775,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Дніпропетровська стоматологічна поліклініка №1" ДОР

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Петренко
E-mail: [email protected] Телефон: +380486846824 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01982212

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

99 788,21 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Ім'я:
Вдовцова Оксана Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380671901517 ЄДРПОУ:
44131265

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 820,00 грн без ПДВ

Дивитись
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове докування, Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, з захисним механізмом голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, Катетер підключичний, розмір 6 Fr, зовнішній діаметр 2,0 мм, робоча довжина 200 мм, полімерний провідник, Катетер внутрішньовенний, 24G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування, Катетер внутрішньовенний, 26G, без додаткового ін`єкційного порту, довжина катетера 19 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою, кольорове кодування, Катетер внутрішньовенний 22G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 25 мм, відкритого типу, без подовжувача, без рентгенкотрастної смужки, колорове кодування, Набор гінекологічний: склад: Шпатель гінекологічний (тип Ейра): 1 шт., дз.вагін.:розм. S - 1 шт.,щіт. гінек. цервів.:1 шт., пел. гігіен.:1 шт., бахіли:1 пара, рук. мед.:розм. M - 1 пара, скло предметне:2 шт., аплікатор ватний:1 шт.;, Комплект покриття та одягу травматологічний,покриття (9-11шт),щільність:30-35г/м2, вкомплекті:халат, шапочка,маска,чхол (1-2), адгез. стрічка (3-5) к-ть одягу 3-5 шт, к-ть пар бахіл: 2-5 пари, Комплекти операційного покриття: вид: прямокутне, довжина: 290-310 см, ширина: 150-170 см, комплектація: чохол, маска медична, халат хірургічний, кількість одиниць одягу: 1 шт, шапочка, бахіли, адгез. стрічка, пелюшка, стерильно, Маски медичні(крім захисних): киснева маска для дорослих, одноразова, нестерильна, з мішком-резервуаром та клапанами видиху, розмір 4, матеріал ПВХ, кріплення на гумових петлях, довжина кисневої трубки 200 см
Шапочка медична одноразова зі спанбонду, нестерильна, розмір універсальний, на резинці, Катетер внутрішньовенний 18G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера 45 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною с...
Ім'я:
Забейда Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380975739572 ЄДРПОУ:
02004812

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

188 000,00 грн без ПДВ

Дивитись