ДК 021-2015: 42930000-4 «Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати»

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

94 400,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 21 бер. 2017 11:17

до 27 бер. 2017 10:00

Прийом пропозицій

з 27 бер. 2017 12:00

до 30 бер. 2017 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 30 бер. 2017 12:04

до 7 квіт. 2017 15:29

Пропозиції розглянуто

з 7 квіт. 2017 15:29

до 14 квіт. 2017 13:48

Подання пропозицій:
27 бер. 2017 12:00 – 30 бер. 2017 12:00
Період уточнень:
21 бер. 2017 11:17 – 27 бер. 2017 10:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Воробйов Сергій Анатолійович
Володіння мовою:
Телефон:
(099)726-10-96
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Лабораторні центрифуги

Код ДК 021:2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Код:

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

18 квіт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 84100, Донецька область, СЛОВ'ЯНСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки»

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 бер. 2017 11:25
Документи закупівлі 21 бер. 2017 11:17

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
94 400,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
472,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Данилюк Вікторія Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380980818618, 380980818618 ЄДРПОУ:
39496478

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:07
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:12
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:09
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2017 13:10
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:08
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:08
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:10
Технічні специфікації 29 бер. 2017 13:09
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2017 13:10
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:07
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:08
Цінова пропозиція 29 бер. 2017 13:11
Підтвердження відповідності 29 бер. 2017 13:10
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 бер. 2017 13:13

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
7 квіт. 2017 15:28
Електронний підпис 7 квіт. 2017 15:29

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 14 квіт. 2017 13:46
Електронний підпис 14 квіт. 2017 13:47

Пропозиція

92 052,10 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА