код ДК 021:2015: 18810000-0 (Черевики «Лідер» арт.ВВ410 (В700н))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 20 бер. 2017 15:27
до 23 бер. 2017 16:00
з 23 бер. 2017 16:00
до 27 бер. 2017 18:00
з 28 бер. 2017 15:13
до 28 бер. 2017 15:46
з 28 бер. 2017 15:46
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
на підставі п.9.5. Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.16 № 35.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 трав. 2017 09:49 | |
| Електронний підпис | 13 трав. 2017 09:51 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Черевики «Лідер» арт.ВВ410 (В700н)
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
|
Кількість: 278 пара |
Період доставки:
10 квіт. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 20 бер. 2017 15:27 | |
| Не вказано | 28 бер. 2017 15:46 | |
| Не вказано | 28 бер. 2017 15:46 | |
|
|
||
| Не вказано | 20 бер. 2017 15:27 | |
| Електронний підпис | 20 бер. 2017 15:29 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 бер. 2017 17:17 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 бер. 2017 10:37 | |
| Протокол розгляду | 30 бер. 2017 10:36 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 бер. 2017 10:06 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 10:06 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 10:06 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 16:08 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 11:31 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
66 500,00 грн без ПДВ
Дивитись129 066,66 грн без ПДВ
Дивитись136 916,67 грн без ПДВ
Дивитись