ДК 021-2015: 38630000-0 «Астрономічні та оптичні прилади»

Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель

Очікувана вартість

198 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 16 бер. 2017 17:49

до 21 бер. 2017 17:00

Прийом пропозицій

з 22 бер. 2017 09:00

до 27 бер. 2017 13:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 27 бер. 2017 13:02

до 13 квіт. 2017 17:10

Пропозиції розглянуто

з 13 квіт. 2017 17:10

до 19 квіт. 2017 17:07

Подання пропозицій:
22 бер. 2017 09:00 – 27 бер. 2017 13:00
Період уточнень:
16 бер. 2017 17:49 – 21 бер. 2017 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02012556
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, Донецька обл., місто Краматорськ, вулиця Богдана Хмельницького, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Воробйов Сергій Анатольйович
Володіння мовою:
Телефон:
(099)7261096
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мікроскоп бінокулярний

Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
Код:

Кількість:

1 шт.

Період доставки:

до 30 квіт. 2017

Місце доставки:

Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки»

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 бер. 2017 17:49
Електронний підпис 16 бер. 2017 17:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
198 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
990,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
5 900,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Глибін Аркадій Віталійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380443315106 Факс:
+380445684450
Веб сайт: ЄДРПОУ:
38577440

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11
Не вказано 27 бер. 2017 11:11

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 квіт. 2017 17:09
13 квіт. 2017 17:08

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 квіт. 2017 17:06
Підписаний договір 19 квіт. 2017 17:06

Пропозиція

197 850,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДА

Вас може зацікавити

Ім'я:
Шершун Маргарита Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380312613360 ЄДРПОУ:
02070832

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

256 205,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Гринюк Олена Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0979612671 ЄДРПОУ:
14321498
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

380 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Тепловізійний приціл DEFENDER 660L в комплекті з кронштейном, демпфером NVECTECH для DEFENDER, окуляром NVECTECH до Defender та кронштейном (кріплення) для окуляру Defender
Тепловізійний приціл DEFENDER 660L в комплекті з кронштейном, демпфером NVECTECH для DEFENDER, окуляром NVECTECH до Defender та кронштейном (кріплення) для окуляру Defender
Ім'я:
Наганов Дмитро Геннадійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380677772053 ЄДРПОУ:
07937980

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

258 400,00 грн з ПДВ

Дивитись