ДК 021-2015: 33150000-6 «Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії»
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 16 бер. 2017 17:43
до 21 бер. 2017 17:00
з 22 бер. 2017 09:00
до 27 бер. 2017 13:00
з 27 бер. 2017 13:00
до 6 квіт. 2017 12:10
з 6 квіт. 2017 12:10
до 19 квіт. 2017 13:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фізіотерапевтичні апарати
Код ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Код:
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
до 30 квіт. 2017
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки» |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 16 бер. 2017 17:43 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2017 17:45 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:54 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:45 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:54 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:49 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 18:02 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:56 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 18:01 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:50 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:55 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:49 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:56 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 17:53 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2017 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:51 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:55 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:46 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 17:47 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:50 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:58 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2017 17:53 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2017 18:00 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:47 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:53 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:50 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2017 17:49 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:53 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:52 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 18:02 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 18:04 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:48 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:48 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 18:01 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 17:46 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 квіт. 2017 12:08 | |
| 6 квіт. 2017 12:07 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 квіт. 2017 13:02 | |
| Підписаний договір | 19 квіт. 2017 13:01 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
154 299,07 грн без ПДВ
Дивитись214 953,27 грн без ПДВ
Дивитись332 900,00 грн без ПДВ
Дивитись