код ДК 021:2015: 44440000-6 (Підшипники)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 6 бер. 2017 15:35
до 10 бер. 2017 17:00
з 10 бер. 2017 17:00
до 15 бер. 2017 18:00
з 16 бер. 2017 14:51
до 16 бер. 2017 15:18
з 16 бер. 2017 15:18
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
у Технічних вимогах до закупівлі товарів (код ДК 021:2015 - 44440000-6 (підшипники) було допущено помилку та вказано у технічних характеристиках стандарт якого не існує для вказаної продукції, а саме ДСТУ 3646-2010. У зв’язку з тим, що період уточнень завершився та немає технічної можливості внести зміни у документацію прийнято рішення скасувати закупівлю.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 бер. 2017 12:17 | |
| Електронний підпис | 24 бер. 2017 12:18 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Підшипники
Код ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
|
Кількість: 238 штуки |
Період доставки:
22 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:35 | |
| Не вказано | 16 бер. 2017 15:18 | |
| Не вказано | 16 бер. 2017 15:18 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 6 бер. 2017 15:35 | |
| Електронний підпис | 6 бер. 2017 15:36 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 бер. 2017 16:10 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Цінова пропозиція | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 бер. 2017 16:11 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Цінова пропозиція | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:12 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Підтвердження відповідності | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 15 бер. 2017 16:13 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 | |
| Не вказано | 15 бер. 2017 16:53 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 бер. 2017 14:17 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
165 793,75 грн без ПДВ
Дивитись76 004,00 грн без ПДВ
Дивитись118 619,65 грн без ПДВ
Дивитись