Кейтерингові послуги

Кейтерингові послуги (послуги харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Маневицького району Волинської області)

Catering servises

Очікувана вартість

25 412 653,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 бер. 2017 14:52

до 1 квіт. 2017 10:00

Прекваліфікація

з 1 квіт. 2017 10:02

до 30 квіт. 2017 00:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація

з 3 трав. 2017 12:34

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 бер. 2017 14:52 – 1 квіт. 2017 10:00
Період уточнень:
1 бер. 2017 14:52 – 22 бер. 2017 09:00
Відповіді на питання до:
1 квіт. 2017 10:00
Оскарження умов тендера:
1 бер. 2017 14:52 – 28 бер. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 бер. 2017 11:21

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

При спробі оприлюдення повідомлення про намір укласти договір з переможцем відкритих торгів на закупівлю : кейтерингові послуги (послуги з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Маневицького району Волинської області) (ДК 021:2015 55520000-1, оголошення оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2017-03-01-000825-b), електронний аукціон відбувся 03.05.2017 о 12:34, де переможцем визначено учасника за найнижчою ціновою пропозицією ТОВ "ВІЙСЬКСЕРВІС-ВОЛОНТЕР" 20 209 556,88 грн., виникла технічна помилка, під час якої неможливо було завантажити в електронну систему закупівель на веб-портал Уповноваженого органу вищевказаневказане повідомлення, яку неможливо було усунути. Замовник відмініняє торги на підставі ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі”у зв'язку з порушенням порядку оприлюдення повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом, з метою уникнення відповідальності в результаті виявлення порушень контролюючими органами, та в зв'язку з тим, що після оприлюднення повідомлення про намір укласти договір з порушенням термінів, встановлених законодавством, може завдатись шкода економічним інтересам держави.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 трав. 2017 09:52
Не вказано 5 трав. 2017 09:52
Не вказано 5 трав. 2017 10:08
Не вказано 5 трав. 2017 10:06

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03192098
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 44600, Волинська область, Маневичі, 100-річчя Маневич, 53
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Хтько Алла Борисівна (Hitko Alla Borysivna)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
380677792104
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Кейтерингові послуги (послуги харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Маневицького району Волинської області)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

25 412 653,00 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 бер. 2017 15:00
Електронний підпис 1 бер. 2017 15:00
Не вказано 3 трав. 2017 12:34
Документи закупівлі 1 бер. 2017 14:58

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
25 412 653,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління соціального захисту Маневицької районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Послуги з організації постачання готової їжі для харчування пацієнтів стаціонару, код ДК 021:2015 – 55520000-1 - Кейтерингові послуги
Ім'я:
ДЕМЧЕНКО Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: 380507581775 ЄДРПОУ:
04350694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 613 560,00 грн без ПДВ

Дивитись