код ДК 021:2015: 18810000-0 (Черевики робочі (виробництво «REIS», модель BR-OP-TIR-EIS, Польща))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 28 лют. 2017 15:55
до 3 бер. 2017 16:30
з 3 бер. 2017 16:30
до 9 бер. 2017 18:00
з 10 бер. 2017 13:05
до 10 бер. 2017 13:50
з 10 бер. 2017 13:50
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
допущено помилку та вказано характеристики які не повністю відповідають моделі BROPTIREIS
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 бер. 2017 11:51 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 11:50 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Черевики робочі (виробництво "REIS", модель BR-OP-TIR-EIS, Польща)
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
|
Кількість: 123 пара |
Період доставки:
20 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 лют. 2017 15:56 | |
| Електронний підпис | 28 лют. 2017 15:58 | |
| Документи закупівлі | 28 лют. 2017 15:56 | |
| Не вказано | 10 бер. 2017 13:50 | |
| Не вказано | 10 бер. 2017 13:50 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Цінова пропозиція | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Підтвердження відповідності | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 8 бер. 2017 15:22 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 20 бер. 2017 16:04 | |
| Електронний підпис | 20 бер. 2017 16:04 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:49 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 бер. 2017 16:06 | |
| Протокол розгляду | 20 бер. 2017 16:05 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 бер. 2017 18:51 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 13:58 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 13:58 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:35 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:35 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:35 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 17:34 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Підтвердження відповідності | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Підтвердження відповідності | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 6 бер. 2017 16:06 | |
| Підтвердження відповідності | 6 бер. 2017 16:06 |
Пропозиція
Статус
очікує розгляду
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 6 бер. 2017 16:27 |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Електронний підпис | 6 бер. 2017 16:27 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 15:45 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
66 500,00 грн без ПДВ
Дивитись129 066,66 грн без ПДВ
Дивитись136 916,67 грн без ПДВ
Дивитись