код ДК 021:2015: 44440000-6 (Підшипники)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 16 лют. 2017 11:23
до 21 лют. 2017 16:00
з 21 лют. 2017 16:00
до 24 лют. 2017 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Підшипники
Код ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
|
Кількість: 734 штуки |
Період доставки:
6 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 16 лют. 2017 11:23 | |
| Документи закупівлі | 16 лют. 2017 11:23 | |
| Документи закупівлі | 16 лют. 2017 11:23 | |
|
|
||
| Не вказано | 16 лют. 2017 11:23 | |
| Не вказано | 16 лют. 2017 11:23 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 11:24 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 11:24 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 11:24 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
309 684,45 грн без ПДВ
Дивитись200 000,00 грн без ПДВ
Дивитись