код ДК 021:2015 – 63710000-6 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту» (послуги з контролю за вивантаженням насипних і навалочних вантажів методом зняття кузова вагонів (зерновозів, мінераловозів, цементовозів) з візків))

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

1 755 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 26 січ. 2017 12:16

до 10 лют. 2017 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 січ. 2017 12:16 – 10 лют. 2017 18:00
Період уточнень:
26 січ. 2017 12:16 – 31 січ. 2017 18:00
Відповіді на питання до:
10 лют. 2017 18:00
Оскарження умов тендера:
26 січ. 2017 12:16 – 6 лют. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
26 січ. 2017 12:18

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з контролю за вивантаженням насипних і навалочних вантажів методом зняття кузова вагонів (зерновозів, мінераловозів, цементовозів) з візків)

Код ДК 021:2015: 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту
Код: 000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі

Кількість:

5 000 штуки

Період доставки:

24 лют. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 26 січ. 2017 12:16
Не вказано 26 січ. 2017 12:16
Електронний підпис 26 січ. 2017 12:18

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 755 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
17 550,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг комунальної власності Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області (протяжність 39,799 км)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг комунальної власності Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області (протяжність 39,799 км)
Ім'я:
Маркович Богдан Ярославович
E-mail: [email protected] Телефон: +380975931770 Факс:
+380975931770
Веб сайт: ЄДРПОУ:
04387496

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 653 625,83 грн без ПДВ

Дивитись