Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «63710000-9»
-
ID: UA-2026-09-01-011352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОплата видатків із благоустрою населених пунктів, а саме: Послуги з утримання вулично-дорожньої мережі Київського району міста Одеса протяжністю 131,048 км (ліквідація вибоїн струменевим методом) за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 63710000-9 «Послуги з обслуговування наземних видів транспорту»
Оголошено1 вер. 18:30
Прийом пропозицій1 вер. 18:30 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 – км 5+300, км 11+000 – км 13+400, Херсонська область
Оголошено1 вер. 14:37
Прийом пропозицій1 вер. 14:37 – 17 вер. 14:36 -
ID: UA-2026-08-31-005668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДСТУ 8747:2017. Експлуатаційне утримання доріг Петриківської селищної ради: вул.Садова в с. Хутірське, вул. Калинова в с. Єлізаветівка, вул. Красна в с. Мала Петриківка, вул. Лебединська в сел. Петриківка,вул. Весела в с. Іванівка
Оголошено31 серп. 13:44
Прийом пропозицій31 серп. 13:44 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220101 Межа Дніпропетровської області-Заградівка-Кочубеївка-Давидів Брід-Калинівське-Бобровий Кут - межа Миколаївської області на ділянці км 0+000 - км 5+500, Херсонська область
Оголошено28 серп. 15:17
Прийом пропозицій28 серп. 15:17 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-001374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С220147 Біла Криниця - Кар'єрне - Білоусове - /О220112/, на ділянці км 0+000 - км 1+600 в Херсонській області, протяжністю 1,6км
Оголошено28 серп. 09:58
Прийом пропозицій28 серп. 09:58 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-009493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування місцевого значення О220105 Межа Дніпропетровської області - Мала Шестерня - Високопілля, на ділянці км 0+000 - км 13+400, Херсонська область
Оголошено26 серп. 15:12
Прийом пропозицій26 серп. 15:12 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість22 187 180,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів17 г. 36 хв.
-
ID: UA-2026-08-26-006873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільних доріг комунальної власності Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області (протяжність 39,799 км)
Ім'я:Маркович Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380975931770 Факс:+380975931770Веб сайт: ЄДРПОУ:04387496Оголошено26 серп. 16:53
Прийом пропозицій26 серп. 16:53 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-007244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 103 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
Оголошено25 серп. 13:47
Прийом пропозицій25 серп. 13:47 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-002148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з експлуатаційного утримування автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них відповідно до Переліку № 102 у Харківській області (ДК 021:2015 - 63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту)
Оголошено25 серп. 10:19
Прийом пропозицій25 серп. 10:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-21-000193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Р-60 Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин, Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, Т-17-16 Хорол – Семенівка – Кременчук (через с.Бочки) на ділянці км 0+000 – км 54+500 в межах Полтавської області
Оголошено21 серп. 08:29
Прийом пропозицій21 серп. 08:29 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-000235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕксплуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення М-22 Полтава – Олександрія, Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м.Кременчук) – Маріуполь, Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук, Т-17-03 /Н-08/ –
Недогарки – Світловодськ, Т-17-16 Хорол – Семенівка – Кременчук (через с.Бочки) на ділянці км 54+500 - км 87+273 в межах Полтавської області Оголошено20 серп. 08:31
Прийом пропозицій20 серп. 08:31 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-011483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 63712200-5 «Послуги з експлуатації автомобільних доріг» «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Чернівецької області»
Оголошено19 серп. 16:30
Прийом пропозицій19 серп. 16:30 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-010577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 4
(739,998 км)) Оголошено17 серп. 16:21
Прийом пропозицій17 серп. 16:21 – 25 серп. 17:00 -
ID: UA-2026-08-17-009350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 3
(782,297 км)) Оголошено17 серп. 15:38
Прийом пропозицій17 серп. 15:38 – 25 серп. 17:00 -
ID: UA-2026-08-17-007537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 2
(804,597 км)) Оголошено17 серп. 14:43
Прийом пропозицій17 серп. 14:43 – 25 серп. 17:00 -
ID: UA-2026-08-17-004647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями63710000-9 Послуги з обслуговування наземних видів транспорту(Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення та штучних споруд на них у Дніпропетровській області відповідно до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення № 1
(726,353 км)) Оголошено17 серп. 12:24
Прийом пропозицій17 серп. 12:24 – 25 серп. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення автотранспортних засобів (далі - АТЗ) з товарами або АТЗ, що є товарами, в місці доставки за адресою: м. Харків, вул. Беркоса, 27
Очікувана вартість12 800,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-09-02-009275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миру с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 954,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності вул. Миколайчука с. Кам'яна, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕксплуатаційне утримання автомобільної дороги комунальної власності провулок Годилівський хутір Мальованка, Кам'янської територіальної громади, Чернівецького району, Чернівецької області (код за ДК 021-2015 (CPV) 63712200-5 - Послуги з експлуатації автомобільних доріг).
Ім'я:Левіцька Оксана ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380373545370 Факс:+380373545243ЄДРПОУ:04418096Очікувана вартість49 554,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro