код ДК 021:2015: 34920000-2 - (Сегменти до підмітальних щіток транспортних засобів (Bobcat))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 24 січ. 2017 14:52
до 27 січ. 2017 16:00
з 27 січ. 2017 16:00
до 31 січ. 2017 18:00
з 1 лют. 2017 11:35
до 1 лют. 2017 12:08
з 1 лют. 2017 12:08
до 6 лют. 2017 11:00
з 6 лют. 2017 11:00
до 24 бер. 2017 09:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сегменти до підмітальних щіток транспортних засобів (Bobcat)
Код ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 240 штуки |
Період доставки:
10 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьмкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 24 січ. 2017 14:52 | |
| Документи закупівлі | 24 січ. 2017 14:52 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 24 січ. 2017 14:54 | |
| Електронний підпис | 24 січ. 2017 14:54 | |
|
|
||
| Не вказано | 24 січ. 2017 14:52 | |
| Не вказано | 1 лют. 2017 12:08 | |
| Не вказано | 1 лют. 2017 12:08 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 12:04 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лют. 2017 11:00 | |
| Протокол розгляду | 6 лют. 2017 10:59 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 24 бер. 2017 09:52 | |
| Електронний підпис | 24 бер. 2017 09:52 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 | |
| Не вказано | 31 січ. 2017 17:48 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 січ. 2017 15:07 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 січ. 2017 15:08 | |
| Технічні специфікації | 31 січ. 2017 15:07 | |
| Підтвердження відповідності | 31 січ. 2017 15:08 | |
| Цінова пропозиція | 31 січ. 2017 15:05 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 січ. 2017 16:20 | |
| Не вказано | 27 січ. 2017 16:20 | |
| Не вказано | 27 січ. 2017 16:20 | |
| Не вказано | 27 січ. 2017 16:20 | |
| Не вказано | 27 січ. 2017 16:20 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
182 160,00 грн без ПДВ
Дивитись170 000,00 грн без ПДВ
Дивитись126 148,00 грн без ПДВ
Дивитись