код ДК 016-2010 – 32.50.3 «Меблі медичні, хірургічні, стоматологічні та ветеринарні; крісла парикмахерські та подібні крісла; їхні частини», за кодом CPV ДК 021-2015: 33192000-2 «Меблі медичного призначення»
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 12 груд. 2016 14:52
до 15 груд. 2016 18:00
з 16 груд. 2016 08:00
до 19 груд. 2016 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Крісло гінекологічне
Код ДК 021:2015:
33192000-2 Меблі медичного призначення
Код ДК 016:2010:
32.50.3 Меблі медичні, хірургічні, стоматологічні та ветеринарні; крісла парикмахерські та подібні крісла; їхні частини
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
27 груд. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: УКРАЇНА, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки» |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 12 груд. 2016 14:52 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
14 250,00 грн без ПДВ
Дивитись7 000,00 грн без ПДВ
Дивитись11 500,00 грн без ПДВ
Дивитись