Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33192000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-006578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМеблі медичного призначення: Стіл анестезіолога СТ-А; Столик анестезіологічний СА-1, металевий, 2 полиці, НК 024:2023: 13951 - стіл для анестезіологічних інструментів; Тумба медична приліжкова з колесами, без опор, суцільний каркас ДСП, НК 024:2023: 15900 - меблі для палати пацієнта; Шафа медична
одностулкова суцільна 3 полиці, НК 024:2023 - 10535 «Медична шафа»; НК 031:2024 - V0899 «Медичне допоміжне обладнання - інше» (ДК 021-2015: 33192000-2 Меблі медичного призначення) Оголошено1 вер. 14:27
Прийом пропозицій1 вер. 14:27 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-004435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтолики медичні маніпуляційні
Ім'я:Крістіна СергієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380665677535 Веб сайт: ЄДРПОУ:01987445Оголошено1 вер. 12:31
Прийом пропозицій1 вер. 12:31 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Операційний (хірургічний) стіл з набором аксесуарів» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011202 – Операційні столи, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 33152 – Універсальний операційний стіл електромеханічний)
Оголошено31 серп. 18:12
Прийом пропозицій31 серп. 18:12 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-007044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичний фармацевтичний холодильник код- 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник (код НК 024:2023- 17156 — Фармацевтичний холодильник, код НК 031:2024: Z121701 – Рефрижератори для банків крові)
Оголошено31 серп. 14:39
Прийом пропозицій31 серп. 14:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005828-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМатрац протипролежневий
Оголошено31 серп. 13:52
Прийом пропозицій31 серп. 13:52 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічна установка з кріслом пацієнта
Оголошено31 серп. 11:24
Прийом пропозицій31 серп. 11:24 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-008580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтолики пеленальні для закладу дошкільної освіти № 348 Шевченківського району м. Києва для підготовки до нового 2026/2027 навчального року за кодом ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено28 серп. 15:09
Прийом пропозицій28 серп. 15:09 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-007067-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтолик медичий маніпуляційний
Оголошено28 серп. 14:18
Прийом пропозицій28 серп. 14:18 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-006848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання стоматологічної установки, у комплекті для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ»
Оголошено28 серп. 14:15
Прийом пропозицій28 серп. 14:15 – 5 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-006297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтолик медичний інструментальний
Оголошено28 серп. 13:42
Прийом пропозицій28 серп. 13:42 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-005519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШирма медична 2 - двохсекційна біла , Столик медичний: маніпуляційний, розбірний каркас, з колесами, опорами, металевий каркас, довжина: 650-750 мм, глибина: 450-550 мм, висота: 820-1020 мм, з регулюванням висоти, висувним ящиком, тумбою, лотоком
Оголошено28 серп. 12:57
Прийом пропозицій28 серп. 12:57 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-003835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтілець медичний асистента лікаря та стілець донорський
Оголошено28 серп. 11:34
Прийом пропозицій28 серп. 11:34 – 5 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-28-003238-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код
V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування) Оголошено28 серп. 11:15
Прийом пропозицій28 серп. 11:15 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШтатив для довготривалих вливань, телескопічний, об'єм флаконів: 50-500мл, 2 стаціонарні чаші, на опорах, з розбірною основою, 700х950; Вид: Оглядова, Підголівник +, Висота мм: 500 null, Ширина мм: 600 null, 1980 null, Метал, Метал; Столик медичний, маніпуляційний з колесами, 2 полиці, з висувним
ящиком, довжина столика: 700-750 мм, глибина столика: 450-500 мм, висота столика: 800 мм; Тумба медична Оголошено28 серп. 09:51
Прийом пропозицій28 серп. 09:51 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення різні, код 33190000-8 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10535 за НК 024:2023 – Медична шафа/ код V0799 за НК 031:2024
-Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування;Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код 38458 за НК 024:2023 - Стіл для огляду/терапевтичних процедур механічний/код V080603 за НК 031:2024 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13959 за НК 024:2023 – Стіл для хірургічних інструментів/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10184 за НК 024:2023 – Підставка для руки багаторазового використання /код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 15900 за НК 024:2023 – Меблі для палати пацієнта/код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 34833 за НК 024:2023 – Стілець загального призначення/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, код 33192000-2 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 10789 за НК 024:2023 – Донорське крісло/ донорська кушетка/код V080202 за НК 031:2024 -Механічні медичні крісла; Меблі медичного призначення, крім ліжок і столів, код 33192300-5 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; код 13514 за НК 024:2023 – Медична ширма/ код V0799 за НК 031:2024 -Допоміжне обладнання та засоби для забезпечення медичного обслуговування) Оголошено27 серп. 17:36
Прийом пропозицій27 серп. 17:36 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Кушетка медична оглядова 34852 - Стіл/кушетка масажний без електроживлення портативний, V080603 - Медичні ліжка для терапії, діагностики і моніторингу; Ширма двосекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне
допоміжне обладнання – Інше; Ширма трьохсекційна 13514 — Медична ширма, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик маніпуляційний пересувний, стільниця з нержавіючої сталі 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик для внутрішньовенних ін'єкцій 38458 — Стіл для огляду/терапевтичних процедур, механічний, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Опромінювач бактерицидний трьохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Опромінювач бактерицидний двохламповий 62893 — Ультрафіолетова система дезінфекції приміщень, V0802 — Обладнання для дезінфекції/стерилізації; Шафа медична 10535 — Медична шафа, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Столик медичний для перев'язок 13959 – Стіл для хірургічних інструментів, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Крісло гінекологічне з електроприводом 38448 — Крісло гінекологічне/урологічне, з електроприводом, V0899 — Медичне допоміжне обладнання; Крісло сорбційне 10789 — Донорське крісло / донорська кушетка, V0899 - Медичне допоміжне обладнання – Інше; Дзеркало вагінальне, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові; Дзеркало вагінальне по Cusco, двостулкове 35352 — Дзеркало вагінальне, багаторазового застосування, L059001-Вагінальні дзеркальця, багаторазові) Оголошено26 серп. 16:21
Прийом пропозицій26 серп. 16:21 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-26-011334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичне обладнання та вироби медичного призначення: Ноші медичні (Код НК 024:2023 - 31163 - Каталка з положенням лежачи адаптаційна; Код НК 031:2024 - V08050101 - НОШІ ЗАГАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ); Стерилізатор повітряний (Код НК 024:2023 – 35364 - Стерилізатор сухожаровий; Код НК 031:2024 - Z12011307
- СУХОПОВІТРЯНІ СТЕРИЛІЗАТОРИ); Шафа медична з бактерицидною лампою (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Шафа медична з бактерицидною лампою стоматологічна (Код НК 024:2023 – 40599 - Шафа для зберігання приладів; Код НК 031:2024 - Z12011301 - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ОЧИСТКИ І ДЕЗІНФЕКЦІЇ); Коробка для стерилізації 160 х 120 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ); Коробка для стерилізації 390 х 190 мм (Код НК 024:2023 – 13730 - Стерилізаційний контейнер; Код НК 031:2024 - S010499 - СТЕРИЛІЗАЦІЙНІ КОНТЕЙНЕРИ – ІНШЕ) Оголошено26 серп. 16:07
Прийом пропозицій26 серп. 16:07 – 3 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-26-007061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМеблі медичного призначення за ДК 021:2015 - 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено26 серп. 13:44
Прийом пропозицій26 серп. 13:44 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГінекологічне крісло з електричним приводом
Оголошено25 серп. 16:41
Прийом пропозицій25 серп. 16:41 – 2 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-20-005059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПробірки різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено20 серп. 12:06
Прийом пропозицій20 серп. 12:06 – 4 вер. 09:00