код ДК 016-2010 – 26.51.5 «Прилади для контролювання інших фізичних характеристик», за кодом CPV ДК 021-2015: 38432000-2 «Аналізатори»
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 12 груд. 2016 12:39
до 15 груд. 2016 18:00
з 16 груд. 2016 08:00
до 19 груд. 2016 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Аналізатори
Код ДК 021:2015:
38432000-2 Аналізатори
Код ДК 016:2010:
26.51.5 Прилади для контролювання інших фізичних характеристик
|
Кількість: 2 шт. |
Період доставки:
27 груд. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: УКРАЇНА, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки» |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 12 груд. 2016 12:39 | |
| Документи закупівлі | 12 груд. 2016 12:39 | |
| Документи закупівлі | 12 груд. 2016 12:39 | |
| Документи закупівлі | 12 груд. 2016 12:39 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
293 769,46 грн без ПДВ
Дивитись318 665,26 грн без ПДВ
Дивитись317 000,00 грн без ПДВ
Дивитись