Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38432000-2»
-
ID: UA-2026-09-01-010237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-765_38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супутніми послугами)
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 16:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВекторний аналізатор
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатори
Оголошено31 серп. 15:15
Прийом пропозицій31 серп. 15:15 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-007613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор гематологічний
Оголошено31 серп. 14:59
Прийом пропозицій31 серп. 14:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (векторний аналізатор, шумомір - даталогер, шумомір, лазерний детектор)
Оголошено31 серп. 13:47
Прийом пропозицій31 серп. 13:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплект обладнання для виявлення ртуті
Оголошено31 серп. 12:02
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГазові та рідинний хроматографи
Оголошено28 серп. 15:44
Прийом пропозицій28 серп. 15:44 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (Аналізатор сплавів)
Оголошено28 серп. 13:45
Прийом пропозицій28 серп. 13:45 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-005868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори (газовий аналізатор)
Оголошено28 серп. 13:18
Прийом пропозицій28 серп. 13:18 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДетектори та аналізатори
Оголошено28 серп. 11:05
Прийом пропозицій28 серп. 11:05 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний аналізатор сечі, код за ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (38432000-2 Аналізатори); код НК 024:2023: 35918 Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro) лабораторний автоматизований; код НК 031:2024: W020101020103 АВТОМАТИЧНІ АНАЛІЗАТОРИ СЕЧІ; CPV: 38430000-8 Detection and
analysis apparatus (38432000-2 Analysis apparatus). (Закупівля здійснюється за кошти бюджету проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу CROSSDIAM «Спільні дії щодо підвищення спроможності медико-діагностичних служб двох регіональних медичних закладів Люблінського воєводства і Закарпаття», Грантовий контракт № PLUA.02.01-IP.01-0076/23-00 від 23.05.2024р., програма Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027) Оголошено27 серп. 18:21
Прийом пропозицій27 серп. 18:21 – 28 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-011589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРефрактометр ручний
Оголошено27 серп. 16:47
Прийом пропозицій27 серп. 16:47 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор електролітів (НК 024:2023: 56682 - Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0201040299 СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ІНШЕ) - ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено27 серп. 14:22
Прийом пропозицій27 серп. 14:22 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-013652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори (Система для електропорації)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено26 серп. 18:47
Прийом пропозицій26 серп. 18:47 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - ДК 021:2015 - 38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматизована система для магнітної сепарації клітин)
Оголошено26 серп. 18:45
Прийом пропозицій26 серп. 18:45 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКорпус референсного електрода та Сенсор, EA2 для електролітного аналізатора 9180 (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 38430000-8 - Детектори та аналізатори);
Очікувана вартість25 100,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для контролю параметрів повітря
Очікувана вартість145 428,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-014175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015 38432000-2 аналізатори
Очікувана вартість11 303,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор електролітів (ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори, код НК 031:2024 - W0201040201 Іон-селективні аналізатори електролітів, код НК 024:2023 - 56682 - Автоматичний йоноселективний аналізатор IVD (діагностика in vitro), номенклатура - 38432000-2 - Аналізатори)
Оголошено25 серп. 14:50
Прийом пропозицій25 серп. 14:50 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість232 243,00 грн
без ПДВКваліфікація