Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
Машини обчислювальні, частини та приладдя до них (принтери, джерело безперебійного живлення, блок живлення)
з 5 груд. 2016 10:05
до 6 груд. 2016 10:40
з 6 груд. 2016 10:40
до 8 груд. 2016 10:40
з 8 груд. 2016 10:40
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Переможцем торгів ФОП Серб П.П. не було надано документи, що підтверджують його кваліфікацію як переможця, а саме: надані документи тільки на ФОП Центило І.О.який електронним аукціоном закупівель не визначений як переможець закупівлі. В зв'язку з закінченням бюджетного року закупівля заявлених товарів носить терміновий характер, крім того сума закупівлі складає 28 000 грн., що дозволяє здійснити цю закупівлю без використання електронної системи закупівель
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 13 груд. 2016 10:28 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Принтер Canon LBP-6030B Принтер Canon LBP-6030B Перейти до лоту |
Очікувана вартість 11 200,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 2 |
МФУ Samsung SL-M2070 МФУ Samsung SL-M2070 Перейти до лоту |
Очікувана вартість 3 560,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 3 |
Джерело безперебійного живленя APC Back-UPS 650VA (BX650LI-GR) Джерело безперебійного живленя APC Back-UPS 650VA (BX650LI-GR) Перейти до лоту |
Очікувана вартість 11 700,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
| 4 |
Блок живлення для ПК FSP Qdion QD450 Блок живлення для ПК FSP Qdion QD450 Перейти до лоту |
Очікувана вартість 1 540,00 грн з ПДВ |
Статус: активно |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 5 груд. 2016 10:06 | |
| Проєкт договору | 5 груд. 2016 10:05 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької областіВас може зацікавити
34 583,33 грн без ПДВ
Дивитись40 000,00 грн без ПДВ
Дивитись31 889,17 грн без ПДВ
Дивитись