Виготовлення технічного паспорту

Об’єкт групи «Ж» - «Турбаза УКГ», який розташований на території Миколаївської селищної ради Петриківського району Дніпропетровської області з південно-західної сторони від селища Миколаївка на березі р. Дніпро, в межах приміського транспорту. Загальна земельна ділянка, на якій розташована турбаза, складає приблизно 0,49 га. комплекс будівель та споруд у кількості орієнтовно 15 од., загальною площею орієнтовно 410 кв.м

Очікувана вартість

4 500,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 1 груд. 2016 17:17

до 5 груд. 2016 08:00

Прийом пропозицій

з 5 груд. 2016 08:00

до 6 груд. 2016 08:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 груд. 2016 08:00 – 6 груд. 2016 08:00
Період уточнень:
1 груд. 2016 17:17 – 5 груд. 2016 08:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
13467337
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА , будинок 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Счистленок Аліса
Володіння мовою:
Телефон:
+380567441120
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виготовлення технічного паспорту

Код ДК 021:2015: 70000000-1 Послуги у сфері нерухомості
Код ДК 016:2010: 68.31.1 Послуги агентств нерухомості

Кількість:

1 шт

Період доставки:

8 груд. 2016 – 16 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська обл., Дніпро (Дніпропетровськ), Центральна, 6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 груд. 2016 17:16
Не вказано 1 груд. 2016 17:16

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
45,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вас може зацікавити

Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конкурентних засадах (земельних торгах) у формі електронного аукціону
Послуга з визначення вартості та виконання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки за адресою: Вінницька область, Вінницький район, с. Вінницькі Хутори, вул.Покровська, площею 0,1149 га, з метою продажу права власності на земельну ділянку на конку...
Ім'я:
Оленич Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380432532120 ЄДРПОУ:
41029843

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 700,00 грн з ПДВ

Дивитись
послуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
послуги з експертної грошової оцінки земельної ділянки код ДК 021:2015:70120000-8 Купівля і продаж нерухомості
Ім'я:
Игор Бойко
E-mail: [email protected] Телефон: +380972574705 ЄДРПОУ:
45839467

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 000,00 грн з ПДВ

Дивитись