Чоботи робочі (виробництво ТОВ “ТАЛАНЛЕГПРОМ”, артикул ВС405-2)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 18 лист. 2016 13:22
до 23 лист. 2016 14:00
з 23 лист. 2016 14:00
до 25 лист. 2016 18:00
з 25 лист. 2016 18:00
до 29 лист. 2016 12:28
з 29 лист. 2016 12:28
до 19 січ. 2017 08:19
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Чоботи робочі (виробництво ТОВ “ТАЛАНЛЕГПРОМ”, артикул ВС405-2)
Код ДК 021:2015:
18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Код ДК 016:2010:
15.20.3 Взуття захисне та іншої призначеності, н.в.і.у.
|
Кількість: 133 пара |
Період доставки:
5 груд. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 18 лист. 2016 13:22 | |
| Не вказано | 18 лист. 2016 13:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 | |
| Не вказано | 25 лист. 2016 13:39 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 29 лист. 2016 12:27 | |
| Електронний підпис | 29 лист. 2016 12:28 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 19 січ. 2017 08:19 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
129 066,66 грн без ПДВ
Дивитись70 000,00 грн без ПДВ
Дивитись112 500,00 грн без ПДВ
Дивитись