Чоботи робочі (виробництво "ТАЛАНЛЕГПРОМ", артикул ВС405-2)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

53 200,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 24 жовт. 2016 11:44

до 28 жовт. 2016 09:00

Прийом пропозицій

з 28 жовт. 2016 09:00

до 2 лист. 2016 09:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
28 жовт. 2016 09:00 – 2 лист. 2016 09:00
Період уточнень:
24 жовт. 2016 11:44 – 28 жовт. 2016 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Григорьев
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481496
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Чоботи робочі (виробництво "ТАЛАНЛЕГПРОМ", артикул ВС405-2)

Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Код ДК 016:2010: 15.20.3 Взуття захисне та іншої призначеності, н.в.і.у.

Кількість:

133 пара

Період доставки:

12 лист. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 жовт. 2016 11:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
53 200,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
532,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тетяна Михайлівна Якуба
E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
33282822

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

70 000,00 грн без ПДВ

Дивитись