Меблі для сидіння та їхні частини (стільці та крісла)

Очікувана вартість

230 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 20 жовт. 2016 14:19

до 25 жовт. 2016 18:00

Прийом пропозицій

з 25 жовт. 2016 18:00

до 28 жовт. 2016 18:00

Аукціон

з 31 жовт. 2016 11:41

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
25 жовт. 2016 18:00 – 28 жовт. 2016 18:00
Початок аукціону:
31 жовт. 2016 11:41
Період уточнень:
20 жовт. 2016 14:19 – 25 жовт. 2016 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Неможливість усунення порушень порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 жовт. 2016 11:41

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
09326464
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Єланна Стефурак
Володіння мовою:
Телефон:
+380512555938
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Стілець для адміністратора

Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Код ДК 016:2010: 31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини

Кількість:

6 штуки

Період доставки:

5 груд. 2016 – 27 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
2

Стілець для персоналу

Код ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Код ДК 016:2010: 31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини

Кількість:

18 штуки

Період доставки:

5 груд. 2016 – 27 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
3

Крісло керівника

Код ДК 021:2015: 39113100-8 М’які крісла
Код ДК 016:2010: 31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини

Кількість:

5 штуки

Період доставки:

5 груд. 2016 – 27 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
4

Крісло менеджера

Код ДК 021:2015: 39113100-8 М’які крісла
Код ДК 016:2010: 31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини

Кількість:

49 штуки

Період доставки:

5 груд. 2016 – 27 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
5

Крісло VIP клієнта

Код ДК 021:2015: 39113100-8 М’які крісла
Код ДК 016:2010: 31.00.1 Меблі для сидіння та їхні частини

Кількість:

23 штуки

Період доставки:

5 груд. 2016 – 27 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54024, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2016 14:19
Не вказано 20 жовт. 2016 14:19

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
230 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 500,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АТ "Ощадбанк” філія – Миколаївське обласне управління"

Вас може зацікавити

Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Стільці за кодом ДК 021:2015 39110000-6 (Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
Ім'я:
Андрій Баран
E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
21710384
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

147 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Балицька Яна Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
14321481
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

255 429,17 грн без ПДВ

Дивитись
Лавки очікування» на честь Захисників України, які зникли безвісти або перебувають у полоні
Лавки очікування» на честь Захисників України, які зникли безвісти або перебувають у полоні
Ім'я:
Дашко Олександр Андрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380515827105 ЄДРПОУ:
04376469

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

208 333,33 грн без ПДВ

Дивитись