Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «39113100-8»

  • ID: UA-2026-08-31-012123-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 39110000-6 — Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

    Ім'я:
    Молдованов Артур Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380646122670 Факс:
    +380646122250
    ЄДРПОУ:
    02125131
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:15 – 8 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    68 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007582-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт:
    http://solom.kievcity.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:01

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:01 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    40 249,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 11 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-011165-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    М’які меблі (крісла, дивани)

    Ім'я:
    Ольховець Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988257900 ЄДРПОУ:
    36879860
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 17:54

    Прийом пропозицій
    28 серп. 17:54 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    435 416,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    2 дн. 1 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012377-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М"які крісла

    Ім'я:
    Оксана Повханич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997119214 Веб сайт:
    https://institute-culture.uz.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    44799722
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 453,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-000022-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    стільці та крісла

    Ім'я:
    Крістіна БУДЧЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380684257044 Веб сайт:
    https://seb.kyivcity.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    45484198
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 834,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-010186-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісла та лавки

    Ім'я:
    Крохмалюк Інесса Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380986175495 ЄДРПОУ:
    30579655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-011599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    178 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-004336-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісло для телевізійної студії

    Ім'я:
    Ірина Ковтун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674471691 Веб сайт:
    https://tv.kyiv.media/
    ЄДРПОУ:
    25195855
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    93 216,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-008800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісло HUNDESTED лл ST -2шт Декорація до вистави

    Ім'я:
    Cтроінова Ірина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636581975 ЄДРПОУ:
    02226056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-005358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них

    Ім'я:
    Купрін Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    24 серп. 13:18 – 1 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    348 250,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-010072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    39113100-8 - М’які крісла

    Ім'я:
    Барон Софія Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322622125 ЄДРПОУ:
    22350226
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-008391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Крісла, стільці та комплектуючі

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    21 серп. 14:20 – 31 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    7 148 956,40 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-21-005275-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М'які крісла (Код ДК 021:2015- 39113100-8 - М’які крісла)

    Ім'я:
    Солонько Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505982328 ЄДРПОУ:
    44025527
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-009540-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (39112000-0 Стільці, 39113100-8 М’які крісла, 39113200-9 Дивани-канапе)

    Ім'я:
    Козляєва Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442070992 Веб сайт:
    http://solom.kievcity.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    37485417
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 15:17

    Прийом пропозицій
    20 серп. 15:17 – 28 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    188 078,59 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-19-003030-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    крісло офісне

    Ім'я:
    Лагода Ольга Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442857576 Факс:
    +380442849357
    ЄДРПОУ:
    01432865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 850,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-002196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (диван Кліо 1500мм, 1800мм)

    Ім'я:
    Місюра Алла Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363624265 ЄДРПОУ:
    33992414
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 808,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-012159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Крісло офісне

    Ім'я:
    Оксана Муравська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985799719 Веб сайт:
    https://www.probation.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:50

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:50 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    64 557,50 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-17-000390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісло мяке

    Ім'я:
    Собчук Мирослава Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384041623 Факс:
    +380384041623
    ЄДРПОУ:
    26514630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісло - мішок Груша - L

    Ім'я:
    Наталія Тимченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535552069 ЄДРПОУ:
    23551636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-008092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крісло Примтекс Плюс екошкіра чорний, крісло офісне

    Ім'я:
    Биць Віталій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966401299 ЄДРПОУ:
    25315437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 377,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 97 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro