будівельні роботи з консервації об’єкта «Комплекс адміністративних будівель Вищого господарського та Вищого адміністративного судів України на перетині бульв. Дружби Народів та вул. Старонаводницької у Печерському районі м. Києва» ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (будівельно-монтажні роботи ДК 021:2015 код СРV 45300000-0)

Виконання будівельних робіт з консервації об’єкта «Комплекс адміністративних будівель Вищого господарського та Вищого адміністративного судів України на перетині бульв. Дружби Народів та вул. Старонаводницької у Печерському районі м. Києва» ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 (будівельно-монтажні роботи ДК 021:2015 код СРV 45300000-0) включає: будівельні роботи, устаткування, меблі та інвентар, кошти на покриття адміністративних витрат будівельних організацій (АВ), інші витрати, та роботи згідно переліку будівельних робіт, які зазначені у стадії Проект та стадії Робоча документація. Вид забезпечення тендерних пропозицій: електронна банківська гарантія. Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 32555,90 гривень (тридцять дві тисячі п’ятсот п’ятдесят п’ять гривень 90 копійок). Валюта: гривня. Строк дії: протягом строку дії тендерної пропозиції, а саме протягом 95 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Банківська гарантія має бути безвідкличною та безумовною. Бенефіціар: Вищий господарський суд України. Місцезнаходження та банківські реквізити Замовника: вул. О. Копиленка, 6, м. Київ, 01016, телефон: (044) 536-18-01, телефакс: (044) 536-05-18, неприбуткова установа, код ЄДРПОУ 00018738, МФО 820172, р/р 35226102006911; р/р 35218002006911 у Державній казначейській службі України, вул. Бастіонна, 6, м. Київ, 01601. Виконання зобов'язань генерального підрядника за договором забезпечується банківською гарантією. Генеральний підрядник зобов’язаний протягом десяти робочих днів з дня підписання договору надати банківську гарантію. Розмір: 1 відсоток вартості договору. У тендерній документації нижченаведені терміни вживаються в такому значенні: будівельні роботи - будівельні, монтажні, ремонтно-будівельні, реставраційно-відновлювальні та пусконалагоджувальні роботи; зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта - кошторисний документ, який визначає повну кошторисну вартість будівельних робіт з консервації об’єкта, включаючи кошторисну вартість будівельних робіт, витрати на придбання устаткування, меблів та інвентарю, а також інші витрати. Не врахована учасником вартість (у тому числі у ціні з урахуванням електронного аукціону) окремих робіт, що зазначені у проектній документації (стадії Проект та Робоча документація), не сплачуються Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні пропозиції (у договірній ціні та зведеному кошторисному розрахунку вартості об’єкта) учасника з урахуванням електронного аукціону, та учасник бере на себе зобов’язання виконати у повному обсязі будівельні роботи за подану ціну з урахуванням електронного аукціону.

Очікувана вартість

6 511 186,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 20 жовт. 2016 17:00

до 5 лист. 2016 17:05

Аукціон

з 7 лист. 2016 14:22

до 7 лист. 2016 14:43

Кваліфікація

з 7 лист. 2016 14:43

до 9 лист. 2016 16:19

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
20 жовт. 2016 17:00 – 5 лист. 2016 17:05
Початок аукціону:
7 лист. 2016 14:22 – 7 лист. 2016 14:43
Період уточнень:
20 жовт. 2016 17:00 – 26 жовт. 2016 18:05
Відповіді на питання до:
5 лист. 2016 17:05
Оскарження умов тендера:
20 жовт. 2016 17:00 – 1 лист. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
20 жовт. 2016 17:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00018738
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01016, м. Київ, м Київ, вул. О. Копиленка, 6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ільницька Наталія Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380442075211
E-mail:
Факс:
+380442075211

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

не визначено окремих частин предмета закупівлі (лотів)

Код ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
Код: 000 Не визначено

Кількість:

13 роб

Період доставки:

1 груд. 2016 – 31 трав. 2017

Місце доставки:

Україна, 00000, м. Київ, м. Київ, перетин бульв. Дружби Народів та вул. Старонаводницької у Печерському районі м. Києва

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 20 жовт. 2016 17:04
Електронний підпис 20 жовт. 2016 17:10
Документи закупівлі 20 жовт. 2016 17:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2016 17:04
Технічні специфікації 20 жовт. 2016 17:04
Не вказано 7 лист. 2016 14:43
Не вказано 7 лист. 2016 14:43
Технічні специфікації 20 жовт. 2016 17:04

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Опис: наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Назва опції:

наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Вага опції:

15.0 %

Назва опції:

відсутні власні виробничі потужності на території України - виготовлення плит

Вага опції:

0.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
6 511 186,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
32 555,93 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
32 555,90 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Токарчук Богдан Валерійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380935280703 ЄДРПОУ:
34568762

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:29
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 14:26
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Кошторис 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Технічні специфікації 4 лист. 2016 14:26
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:28
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:26
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 14:27

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 лист. 2016 16:18
Ліцензія 9 лист. 2016 16:14

Пропозиція

2 590 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
1. Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРК-БУД"(Код ЄДРПОУ 40090592). 2. Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕРА НОВАЦІЇ" (Код ЄДРПОУ 37559844)
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Опис: наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Назва опції:

відсутні власні виробничі потужності на території України - виготовлення плит

Вага опції:

0.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

0.0 %

Коефіцієнт:

1.0
Ім'я:
Тарковський Микита Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442878702 Факс:
+380442878702
ЄДРПОУ:
36590344

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:46
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Технічні специфікації 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:43
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Не вказано 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:46
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Кошторис 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:43
Технічні специфікації 4 лист. 2016 15:44
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Технічні специфікації 4 лист. 2016 15:44
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:46
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 15:42
Підтвердження відповідності 4 лист. 2016 15:45
Не вказано 4 лист. 2016 15:42
Документи, що підтверджують кваліфікацію 4 лист. 2016 15:42
Цінова пропозиція 4 лист. 2016 15:44
Технічні специфікації 4 лист. 2016 15:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 9 лист. 2016 15:29
Електронний підпис 9 лист. 2016 15:32

Пропозиція

3 045 882,35 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Опис: наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Назва опції:

наявність власних виробничих потужностей на території України - виготовлення плит

Вага опції:

15.0 %

Загальна вага всіх нецінових критеріїв:

15.0 %

Коефіцієнт:

1.176

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вищий господарський суд України

Вас може зацікавити

Ім'я:
Руслан Стасюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380382787872 Веб сайт: ЄДРПОУ:
22767506
25
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

7 744 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР)
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи (Створення бездротової мережі передавання даних у будівлях та на території головного офісу УДЦР)
Ім'я:
Юрій Іванович Стрижак
E-mail: [email protected] Телефон: +380444228078 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01181765
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

9 459 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Ім'я:
Лариса Федорченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674751528 ЄДРПОУ:
25537043

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись