Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45300000-0»

  • ID: UA-2026-09-05-000137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуга з обслуговування трансформаторної підстанції в будівлі за ГП №79 в/м 17 Військової академії (м. Одеса)

    Ім'я:
    Віталій Гула
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954692561 Веб сайт:
    http://vaodesa.mil.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    24983020
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 вер. 10:06

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    160 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-012604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Система пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу приміщень Демидівського ліцею Димерської селищної ради за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Демидів, вулиця Фастова, будинок 5» Коригування. Капітальний ремонт

    Ім'я:
    Якименко Галина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380985768764 ЄДРПОУ:
    20583682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:48

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:48 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 678 630,78 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-012179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво захисної споруди (ПРУ) для учасників освітнього процесу Михайлівського ліцею Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, село Михайлівка, вул. Набережна, буд. 1А» (коригування)

    Ім'я:
    Ольга Боднар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380639633606 ЄДРПОУ:
    41093479
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:08

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:08 – 21 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    52 379 462,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 16 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-009184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технічне переоснащення ПС-35 "Я-12" 35/10 кВ з заміною масляних вимикачів 10 кВ на вакуумні з пристроями мікропроцесорного захисту (комірок № 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22)

    Ім'я:
    Альона Насадюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671621506 Веб сайт:
    http://www.naftogazteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    42399765
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:31

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:31 – 21 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 893 530,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 14 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-009052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    45310000-3 Електромонтажні роботи (Виконання робіт по улаштуванню об'єкту Зміївської ТЕС системою пожежної сигналізації по проєкту: "Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго". Реконструкція 2-х поверхової будівлі побутового корпусу ПТЦ по улаштуванню системи пожежної сигналізації за адресою: Балаклійське … шосе, 2 м. Слобожанське, Чугуївського району Харківської обл.")

    Ім'я:
    Стадник Юлія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:39

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:39 – 21 вер. 11:00
    Очікувана вартість

    665 042,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 15 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-008928-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Поточний ремонт електропостачання (електрощитової) будівлі Господарського суду Житомирської області

    Ім'я:
    Сардак Людмила Андріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380412481629 ЄДРПОУ:
    03499916
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:34

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:34 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    384 190,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-007219-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Реконструкція електричних мереж Авдіївського ліцею Понорницької селищної ради шляхом монтажу електрогенеруючої установки для заміщення власного споживання електроенергії номінальною потужністю по інвертору 50 кВт, що встановлюється за адресою: Чернігівська обл., Новгород- сіверський район, с. … Авдіївка, вул. Сіверська, 32 (код класифікатора ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».)

    Ім'я:
    Валентина Чепурна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730228740 ЄДРПОУ:
    44045606
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:16

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:16 – 21 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    1 371 095,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 12 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-007080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)

    Ім'я:
    Святослав Ткаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44124263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 13:08

    Прийом пропозицій
    4 вер. 13:08 – 23 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    139 516,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-005849-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Уcунeння aвaрiй у житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмереж у житлoвому будинку за адресою: шocе Дoнeцьке, буд. 1, м. Дніпро)

    Ім'я:
    Святослав Ткаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44124263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 12:13

    Прийом пропозицій
    4 вер. 12:13 – 23 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    167 420,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    17 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-005599-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Усунення аварій у житловому фонді (поточний ремонт сантехсистем у житловому будинку адресою: шосе Донецьке, буд. 9, м. Дніпро)

    Ім'я:
    Святослав Ткаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44124263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 12:02

    Прийом пропозицій
    4 вер. 12:02 – 23 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    241 618,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-001952-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з монтажу інфрачервоних електрообігрівачів в приміщенні ЗДО Сонечко Грушівської сільської ради, за адресою с.Токівське, вул.Верхня 42

    Ім'я:
    Вікторія Боєва
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977381734 ЄДРПОУ:
    40195208
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 10:27

    Прийом пропозицій
    4 вер. 10:27 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    718 575,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014026-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Послуги зі встановлення системи оповіщення

    Ім'я:
    Василь Ярошовець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442816725 ЄДРПОУ:
    14292513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:24

    Прийом пропозицій
    9 вер. 17:00 – 14 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    377 378,32 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 13 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-013917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт РП-0,4 кВ та підключення автоматичної дизельної електростанції ДО "Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка" в м. Івано-Франківську на вул.Незалежності, 42

    Ім'я:
    Віта Стефурак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959395099 Веб сайт:
    http://dramteatr.if.ua/
    ЄДРПОУ:
    02225447
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:13

    Прийом пропозицій
    3 вер. 17:13 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 796 258,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-013696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.

    Ім'я:
    Дмитро НИЖНИК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432278398 Веб сайт:
    https://kev.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    08320218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:59

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:59 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    205 564,15 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-013183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з монтажу кондиціонерів

    Ім'я:
    Науменко Павло Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612246313 Факс:
    +380612246327
    Веб сайт:
    http://www.zpfu.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20490012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:12

    Прийом пропозицій
    3 вер. 17:12 – 19 вер. 16:42
    Очікувана вартість

    119 251,11 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 21 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-011450-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пocлугa з усунення аварій в житловому фонді (пoтoчний рeмoнт caнтeхсистем у житловому будинку за адресою: м. Дніпро, вул. Бaтумcька, буд. 24)

    Ім'я:
    Святослав Ткаченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633409477 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    44124263
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:43

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:43 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    440 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-010595-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги з облаштування засобами захисту (антидроновою сіткою) будівель Г5 , Е4 та прилеглих до них територій ДУ «ТМО МВС України по Запорізькій області» за адресою: м. Запоріжжя, вул. Апухтіна Дмитра, будинок 29. ДК 021:2015 код 45340000-2 - Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів

    Ім'я:
    Ірина Васютіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977926930 ЄДРПОУ:
    08734500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:31

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:31 – 19 вер. 15:08
    Очікувана вартість

    471 705,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 20 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-010016-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Капітальний ремонт автоматичної системи пожежної сигналізації та системи оповіщення в приміщеннях Вознесенської гімназії №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області за адресою: вул. 80-ї штурмової, буд. 205, м. Вознесенськ, Миколаївської області (Коригування)

    Ім'я:
    Андрушко Юлія Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668094131 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/voz-school5
    ЄДРПОУ:
    25877566
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:12

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:12 – 20 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 612 222,04 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 14 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-009826-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Нове будівництво зовнішніх електромереж 10/0,4кВ для реалізації нестандартного приєднання багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами обслуговуючого кооперативу «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ «СВІЙ» в м. Дубно, вул. … Митрополита Шептицького, 1б (Дубенська дільниця)

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 14:57

    Прийом пропозицій
    3 вер. 14:57 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 346 269,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-004935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуга з встановлення джерела резервного живлення (дизельного генератора) в Полтавському центрі соціальних служб по вул. Кісельова Володимира Капітана, буд. 5, м. Полтава

    Ім'я:
    Ірина Кравченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677396617 ЄДРПОУ:
    25911642
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 11:43

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:43 – 19 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    375 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 4 г. 55 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro