Брикет паливний з деревини Pini Kay

Очікувана вартість

161 160,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 13 жовт. 2016 10:08

до 19 жовт. 2016 10:13

Прийом пропозицій

з 19 жовт. 2016 10:13

до 26 жовт. 2016 10:13

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
19 жовт. 2016 10:13 – 26 жовт. 2016 10:13
Період уточнень:
13 жовт. 2016 10:08 – 19 жовт. 2016 10:13

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

У зв'язку з тим, що збільшено очікувану вартість предмета закупівлі та буде проведено відкриті торги.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 18 жовт. 2016 18:59

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20520842
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 69067, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87а
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Прийменко Анастасія Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380612350263
E-mail:
Факс:
+380612350263

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Брикет паливний з деревини Pini Kay

Код ДК 021:2015: 09111400-4 Деревне паливо
Код ДК 016:2010: 16.21.2 Шпон; листи до клеєної фанери; деревина пресована

Кількість:

68 т

Період доставки:

1 лист. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 69067, Запорізька область, Запоріжжя, вулиця Олександра Невського, 87А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 жовт. 2016 08:18

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
161 160,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 611,60 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Оберіг" Запорізької обласної ради

Вас може зацікавити

За кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо»: Дрова (ДК 021:2015: 09111400-4 - Деревне паливо)
За кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо»: Дрова (ДК 021:2015: 09111400-4 - Деревне паливо)
Ім'я:
Світлана Кєлєш
E-mail: [email protected] Телефон: +380977513053 ЄДРПОУ:
44054694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

86 250,00 грн без ПДВ

Дивитись