Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09111400-4»
-
ID: UA-2026-08-31-012503-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБрикети паливні RUF з деревини листяних та хвойних порід, група 1
Оголошено31 серп. 18:53
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПелети паливні з деревини хвойних порід, група 1, 8 мм
Оголошено31 серп. 18:13
Прийом пропозицій4 вер. 17:00 – 11 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГранули паливні (пелети) з деревинної сировини
Оголошено31 серп. 18:06
Прийом пропозицій31 серп. 18:06 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрова колені твердих порід за ДК 021:2015 - 09110000-3 Тверде паливо
Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-004982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети)
Ім'я:Галина СагаровськаE-mail: [email protected] Телефон: +380958816406 Веб сайт: ЄДРПОУ:04400021Оголошено31 серп. 13:09
Прийом пропозицій31 серп. 13:09 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПелети паливні
Оголошено28 серп. 14:12
Прийом пропозицій28 серп. 14:12 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-08-28-004460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо»: Паливні гранули (пелети з деревини листяних порід) (код ДК 021:2015 09111400-4 - Деревне паливо)
Оголошено28 серп. 11:58
Прийом пропозицій28 серп. 11:58 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗа кодом ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо»: Дрова (ДК 021:2015: 09111400-4 - Деревне паливо)
Оголошено27 серп. 16:19
Прийом пропозицій27 серп. 16:19 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо (Деревне паливо - пелети);
Оголошено27 серп. 14:07
Прийом пропозицій27 серп. 14:07 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-013791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГранули паливні (пелети) з деревини хвойних порід
Оголошено26 серп. 19:35
Прийом пропозицій26 серп. 19:35 – 3 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-26-008516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГранули паливні (пелети) з деревини
Оголошено26 серп. 14:37
Прийом пропозицій26 серп. 14:37 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-005869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВугілля кам’яне марки ДГ (13-100), паливні брикети дерев’яні Pini-Kay (або еквівалент)
Ім'я:Щербатова Катерина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484331071 Факс:+380484332622ЄДРПОУ:04057014Оголошено26 серп. 12:45
Прийом пропозицій26 серп. 12:45 – 3 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-21-010790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09110000-3 - Тверде паливо»: Паливні гранули (пелети з деревини листяних порід) (код ДК 021:2015 09111400-4 - Деревне паливо)
Оголошено21 серп. 15:37
Прийом пропозицій21 серп. 15:37 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрова паливні
Очікувана вартість94 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні брикети
Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні гранули (код за ЄЗС ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо)
Очікувана вартість102 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні брикети з деревини листяних порід
Ім'я:Пікуза Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380542611166 Факс:+380542611166ЄДРПОУ:00182099Очікувана вартість728 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПаливні брикети типу RUF з деревини змішаних порід
Очікувана вартість99 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПаливні гранули (пелети) з деревини код за ДК 021:2015 09111400-4 (Деревне паливо)
Оголошено20 серп. 09:51
Прийом пропозицій20 серп. 09:51 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість716 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-010879-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системивугілля та брикет, з метою підготовки адміністративних будівель с.Любомирівка та с.Новокиївка до опалювального сезону
Очікувана вартість79 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro