Дизельна електростанція SDMO J33
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 22 вер. 2016 12:25
до 27 вер. 2016 17:00
з 27 вер. 2016 17:00
до 30 вер. 2016 09:00
з 3 жовт. 2016 13:09
до 3 жовт. 2016 13:42
з 3 жовт. 2016 13:42
до 13 жовт. 2016 12:04
з 13 жовт. 2016 12:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
Закінчився строк підписання договору відповідно до п. 9.5 Наказу "Зовнішторгвидав" від 13.04.2016р. № 35 (переможец не подав цінову пропозицію відповідно до результатів аукціону).
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лист. 2016 12:33 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Дизельна електростанція SDMO J33
Код ДК 021:2015:
31121000-0 Генераторні установки
Код ДК 016:2010:
27.11.3 Установки електрогенераторні та перетворювачі обертові електричні
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
10 жовт. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкынська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 22 вер. 2016 12:26 | |
| Документи закупівлі | 22 вер. 2016 12:25 | |
| Не вказано | 3 жовт. 2016 13:42 | |
| Не вказано | 3 жовт. 2016 13:42 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 вер. 2016 19:56 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 19:57 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 10 жовт. 2016 15:46 | |
| Електронний підпис | 10 жовт. 2016 15:46 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 вер. 2016 14:58 | |
| Не вказано | 28 вер. 2016 14:58 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 13 жовт. 2016 12:03 | |
| Електронний підпис | 13 жовт. 2016 12:04 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:45 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:45 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:45 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:45 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:45 | |
| Не вказано | 29 вер. 2016 14:46 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 вер. 2016 08:09 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
757 500,00 грн без ПДВ
Дивитись624 897,50 грн без ПДВ
Дивитись417 495,00 грн без ПДВ
Дивитись