Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31121000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор номінальною потужністю 30 кВт.
Оголошено1 вер. 12:22
Прийом пропозицій1 вер. 12:22 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-010616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори згідно коду за ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»
Оголошено28 серп. 16:39
Прийом пропозицій28 серп. 16:39 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-002729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор дизельний разом з доставкою, встановленням, підключенням, налаштуванням, пусконалагодженням та введенням в експлуатацію
Ім'я:Наталія ЩегельськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972291545 Веб сайт: ЄДРПОУ:25921037Оголошено27 серп. 10:46
Прийом пропозицій27 серп. 10:46 – 4 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-012131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31120000-3: Генератори (дизель-генератор)
Оголошено26 серп. 16:36
Прийом пропозицій26 серп. 16:36 – 3 вер. 16:38 -
ID: UA-2026-09-01-004597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензиновий генератор 4кВт Zegor Fort 4000-O код за ДК 021:2015 31121000-0
Ім'я:Гловачевський Назар РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380985866995 ЄДРПОУ:04372187Очікувана вартість80 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПеретворювачі частоти
Оголошено25 серп. 16:39
Прийом пропозицій25 серп. 16:39 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 111 612,33 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-010931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори дизельні
Оголошено21 серп. 15:43
Прийом пропозицій21 серп. 15:43 – 2 вер. 07:00Очікувана вартість417 495,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-19-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор 10 кВа
Очікувана вартість98 599,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСчт/DT-0039990: Електрогенераторна установка (Дніпропетровський ОВСЗ)
Очікувана вартість79 299,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДизельний генератор
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість95 208,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРезервні джерела електроживлення (дизельні генератори з технічним обслуговуванням та ремонтом)
Оголошено14 серп. 10:33
Прийом пропозицій14 серп. 10:33 – 22 серп. 01:00Очікувана вартість4 074 166,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-005995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератори дизельні
Ім'я:Червонецька Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985880099 ЄДРПОУ:41940051Оголошено12 серп. 13:52
Прийом пропозицій12 серп. 13:52 – 20 серп. 18:00Очікувана вартість985 454,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-005477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор снігу Free Color SM09 (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість19 956,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31120000-3 – Генератори Дизельна генераторна установка
Оголошено11 серп. 16:37
Прийом пропозицій11 серп. 16:37 – 19 серп. 12:00Очікувана вартість2 381 250,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-005308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор дизельний разом з доставкою, встановленням, підключенням, налаштуванням, пусконалагодженням та введенням в експлуатацію
Ім'я:Наталія ЩегельськаE-mail: [email protected] Телефон: +380972291545 Веб сайт: ЄДРПОУ:25921037Оголошено10 серп. 13:18
Прийом пропозицій10 серп. 13:18 – 18 серп. 18:00Очікувана вартість1 083 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-010327-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизель-генератор
Оголошено7 серп. 16:07
Прийом пропозицій7 серп. 16:07 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість750 000,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-07-003556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями31120000-3 Генератори
Оголошено7 серп. 11:18
Прийом пропозицій7 серп. 11:18 – 20 серп. 12:00Очікувана вартість68 250 113,89 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-009314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор
Оголошено6 серп. 15:39
Прийом пропозицій6 серп. 15:39 – 18 серп. 01:00Очікувана вартість141 650,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-008280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДизельний генератор
Оголошено5 серп. 14:43
Прийом пропозицій5 серп. 14:43 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість1 304 795,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-009343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання резервного електроживлення з супутніми послугами підключення до мереж по вул. Кос-Анатольського, 2, м. Львів (ID тендера на "tender.privatbank.ua":PB-2026-05-25-3069858) (Звіт про укладення договору)
Очікувана вартість4 148 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro