Ковші норійні (Р9-УТН 29.000 А)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 21 вер. 2016 10:44
до 26 вер. 2016 12:00
з 26 вер. 2016 12:00
до 29 вер. 2016 09:00
з 29 вер. 2016 09:00
до 3 жовт. 2016 11:58
з 3 жовт. 2016 11:58
до 1 лист. 2016 10:52
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ковші норійні (Р9-УТН 29.000 А)
Код ДК 021:2015:
42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів
Код ДК 016:2010:
25.99.2 Вироби з недорогоцінних металів, інші
|
Кількість: 500 штуки |
Період доставки:
1 лист. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 вер. 2016 10:45 | |
| Документи закупівлі | 21 вер. 2016 10:44 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 28 вер. 2016 16:31 | |
| Підтвердження відповідності | 28 вер. 2016 16:31 | |
| Цінова пропозиція | 28 вер. 2016 16:30 | |
| Підтвердження відповідності | 28 вер. 2016 16:31 | |
| Підтвердження відповідності | 28 вер. 2016 16:31 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 жовт. 2016 11:58 | |
| Протокол розгляду | 3 жовт. 2016 11:58 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 лист. 2016 10:46 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
133 840,00 грн без ПДВ
Дивитись53 400,00 грн без ПДВ
Дивитись60 125,00 грн з ПДВ
Дивитись