Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42420000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-009728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКівші на екскаватори
Оголошено31 серп. 16:11
Прийом пропозицій31 серп. 16:11 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-009096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВила для телескопічного навантажувача
Оголошено31 серп. 15:46
Прийом пропозицій31 серп. 15:46 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКівш 1,3 куб.м. будівельний до телескопічного навантажувача JCB 524-50
Оголошено28 серп. 08:20
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-001528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів (Пластина ковша 2443 мм)
Очікувана вартість32 516,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж грейдерний, скребок гумоармований. Код ДК 021:2015:42420000-6 - Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів.
Очікувана вартість88 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовш планувальний, ковш
Очікувана вартість64 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-003506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів
Очікувана вартість60 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів
Ім'я:Сергій ЯхимецьE-mail: [email protected] Телефон: +380462676406, +380462774324 Веб сайт: ЄДРПОУ:03357671Очікувана вартість71 520,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКовш екскаваторний
Очікувана вартість30 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-008425-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрабина сталева GRAD 6cx. Арт,5035885
Очікувана вартість1 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрейферний (захоплювач)/ кліщі для колод одинарний ГД – 500 DROVOSEK для завантаження колод деревини чи досок в кількості: 2 шт., код товару ДК 021:2015-42420000-6 (Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів),
Очікувана вартість8 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГрейферний подвійний захват Drovosek ГД/2-600
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж 152*19*2000; Ніж 152*19*2005
Очікувана вартість19 615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання до кранів та екскаваторів
Очікувана вартість71 498,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-008101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів
Очікувана вартість27 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКівш пластмасовий
Очікувана вартість74,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-009075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиківш планувальний (1524 мм, BHL)
Очікувана вартість68 507,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-000890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКівш траншейний для екскаватора-навантажувача ELEX 81A-01
Очікувана вартість27 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-006890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015— 42420000-6 «Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів» (Ріжуча пластина 1830х150х16 13 отворів, напівкруглий, болт ножа М16x2/75 +гайка М16х2)
Очікувана вартість17 587,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-001719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКівш стандартний (42420000-6 Ковші, лопати, грейдери та затискачі для підіймальних кранів чи екскаваторів)
Очікувана вартість68 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro