Вугілля кам’яне марки АМ 13-25

Очікувана вартість

450 757,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 вер. 2016 13:24

до 2 жовт. 2016 16:00

Аукціон

з 3 жовт. 2016 11:14

до 3 жовт. 2016 11:35

Кваліфікація

з 3 жовт. 2016 11:35

до 7 жовт. 2016 09:30

Пропозиції розглянуто

з 7 жовт. 2016 09:30

до 20 жовт. 2016 14:53

Подання пропозицій:
6 вер. 2016 13:24 – 2 жовт. 2016 16:00
Початок аукціону:
3 жовт. 2016 11:14 – 3 жовт. 2016 11:35
Період уточнень:
6 вер. 2016 13:24 – 22 вер. 2016 16:00
Відповіді на питання до:
2 жовт. 2016 16:00
Оскарження умов тендера:
6 вер. 2016 13:24 – 28 вер. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
23 вер. 2016 09:14

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02144890
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 56564, Миколаївська область, Яструбинове, пл. Центральна,6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Герасименко Ассоль Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380513440385
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вугілля кам’яне для опалення загльноосвітніх навчальних закладів освіти Вознесенського району, Миколаївської області

Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Код ДК 016:2010: 05.10.1 Вугілля кам’яне

Кількість:

129 т

Період доставки:

до 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 56501, Миколаївська область, Вознесенський район,, Загальноосвітні навчальні заклади району

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 вер. 2016 13:24
Не вказано 3 жовт. 2016 11:35
Не вказано 3 жовт. 2016 11:35
Не вказано 23 вер. 2016 09:10
Не вказано 23 вер. 2016 09:08
Електронний підпис 8 вер. 2016 11:50
Електронний підпис 8 вер. 2016 11:50
Електронний підпис 8 вер. 2016 11:50
Не вказано 15 вер. 2016 08:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
450 757,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 253,78 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Дмитрий Ляховец
E-mail: [email protected] Телефон: +380503371336 ЄДРПОУ:
38693946

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58
Не вказано 1 жовт. 2016 13:58

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 жовт. 2016 09:19
Електронний підпис 7 жовт. 2016 09:29
Ліцензія 7 жовт. 2016 09:19

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 жовт. 2016 14:48
Підписаний договір 20 жовт. 2016 14:48
Не вказано 20 жовт. 2016 14:49
Не вказано 20 жовт. 2016 14:49
Не вказано 20 жовт. 2016 14:49
Не вказано 20 жовт. 2016 14:49
Електронний підпис 20 жовт. 2016 14:52

Пропозиція

447 750,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Валентина Кисса
E-mail: [email protected] Телефон: +38051237-70-60 ЄДРПОУ:
35106673

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 вер. 2016 16:07
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:07
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:07
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:07
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:06
Не вказано 30 вер. 2016 16:06

Пропозиція

450 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Наше підприємство, ТОВ «Миколаївпаливо”, бере участь у торгах по закупівлі товару, а саме: вугілля кам’яне ( код предмету 05.10.1) (згідно оголошення про проведення відкритих торгів), тому не надає інформації про субпідрядника (субпідрядників)

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Вознесенської РДА

Вас може зацікавити

09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГ (25-100) збагачене розсортоване ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472)
09110000-3 Тверде паливо (вугілля кам'яне ДГ (25-100) збагачене розсортоване ДСТУ 7146 та ДСТУ 3472)
Ім'я:
Оксана Пархоменко
E-mail: [email protected] Телефон: +380982289664 ЄДРПОУ:
03190337

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

675 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Ім'я:
Олександр Рябчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380663267903 ЄДРПОУ:
43922448

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

748 833,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Панасюк Ельвіра Борисівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380442263096 ЄДРПОУ:
39908375

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

472 300,00 грн без ПДВ

Дивитись