Рейка зубчата

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

220 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 29 серп. 2016 16:32

до 1 вер. 2016 18:00

Прийом пропозицій

з 1 вер. 2016 18:00

до 6 вер. 2016 09:00

Аукціон

з 8 вер. 2016 14:28

до 8 вер. 2016 14:55

Кваліфікація

з 8 вер. 2016 14:55

до 14 вер. 2016 16:35

Пропозиції розглянуто

з 14 вер. 2016 16:35

до 3 жовт. 2016 16:03

Подання пропозицій:
1 вер. 2016 18:00 – 6 вер. 2016 09:00
Початок аукціону:
8 вер. 2016 14:28 – 8 вер. 2016 14:55
Період уточнень:
29 серп. 2016 16:32 – 1 вер. 2016 18:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Рейка зубчата

Код ДК 021:2015: 42419000-6 Частини підіймально-транспортувального обладнання
Код ДК 016:2010: 28.15.2 Вальниці/підшипники, зубчасті колеса, зубчасті передачі, елементи механічних передач, інші

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

20 вер. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 серп. 2016 16:33
Документи закупівлі 29 серп. 2016 16:32
Не вказано 8 вер. 2016 14:55
Не вказано 8 вер. 2016 14:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
220 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 200,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Ферубко
E-mail: [email protected] Телефон: +380503187905 ЄДРПОУ:
14122468

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 вер. 2016 16:12
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 14 вер. 2016 16:12
Не вказано 6 вер. 2016 08:17
Не вказано 14 вер. 2016 16:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 14 вер. 2016 16:35
Електронний підпис 14 вер. 2016 16:35

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 3 жовт. 2016 15:59
Електронний підпис 3 жовт. 2016 15:59

Пропозиція

187 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
ООО "Портокран"
E-mail: [email protected] Телефон: +380482323242 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477978

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 5 вер. 2016 14:58

Пропозиція

189 560,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався
Ім'я:
Радько Сергій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380504933732 Факс:
0512464691
Веб сайт: ЄДРПОУ:
36579053

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Цінова пропозиція 6 вер. 2016 04:50
Підтвердження відповідності 6 вер. 2016 04:50
Підтвердження відповідності 6 вер. 2016 04:51
Підтвердження відповідності 6 вер. 2016 04:50
Підтвердження відповідності 6 вер. 2016 04:51

Пропозиція

192 000,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Ім'я:
Костянтин Лозовий
E-mail: [email protected] Телефон: +380487507399 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04704790
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тищенко Олександра
E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

113 240,00 грн без ПДВ

Дивитись