Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42419000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-003481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбмежувач вантажопідіймання кранів
Оголошено31 серп. 11:46
Прийом пропозицій31 серп. 11:46 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено27 серп. 16:25
Прийом пропозицій27 серп. 16:25 – 9 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-008785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідророзподільники та клапани редукційні
Оголошено26 серп. 14:46
Прийом пропозицій26 серп. 14:46 – 3 вер. 12:00Очікувана вартість113 240,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-012105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини підіймально-транспортувального обладнання для маніпулятора згідно коду ДК 021:2015 - 42410000-3 підіймально-транспортувальне обладнання
Очікувана вартість41 839,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до ліфтів
Очікувана вартість166 542,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до ліфта (сталеві канати для гідравлічного ліфта з монтажем та регулюванням)
Оголошено24 серп. 12:27
Прийом пропозицій24 серп. 12:27 – 1 вер. 08:00Очікувана вартість481 707,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-002017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Гак вертлюг (для БудРем)
Оголошено20 серп. 10:17
Прийом пропозицій20 серп. 10:17 – 28 серп. 14:00Очікувана вартість5 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-001257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до скребкового конвеєра механізму подачі піщаної суміші до розкидального вузла піскорозкидального бункера автомобіля (ДК 021:2015 код 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)
Очікувана вартість10 008,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини до крано -маніпуляторної установки HYVA HB80.E2
Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій18 серп. 15:17 – 27 серп. 15:16Очікувана вартість121 818,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-003028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбмежувач вантажопідіймання кранів
Оголошено17 серп. 11:13
Прийом пропозицій17 серп. 11:13 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість168 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42410000-3 по ДК 021:2015 - Підіймально-транспортувальне обладнання (Підіймально-транспортувальне обладнання). РПЗ - 9.380
Оголошено14 серп. 09:33
Прийом пропозицій14 серп. 09:33 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість58 315,88 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-000540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалансир у зборі до автокрана
Очікувана вартість59 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до ліфтів
Оголошено7 серп. 15:17
Прийом пропозицій7 серп. 15:17 – 15 серп. 08:00Очікувана вартість144 956,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-007264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідіймальне обладнання та комплектуючі
Оголошено5 серп. 14:03
Прийом пропозицій5 серп. 14:03 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість142 400,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-002921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-614_42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання (Запасні частини до крану поворотного монтажного (КПМ))
Оголошено5 серп. 10:52
Прийом пропозицій5 серп. 10:52 – 17 серп. 15:00Очікувана вартість378 333,34 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-007682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛанцюговий транспортер, з’єднувач для солерозкидача GILETTA (ДК 021:2015- 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання)
Очікувана вартість769 236,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби для підіймання та переміщення вантажів
Оголошено4 серп. 10:53
Прийом пропозицій4 серп. 10:53 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість503 662,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено3 серп. 13:08
Прийом пропозицій3 серп. 13:08 – 18 серп. 12:00Очікувана вартість5 061 420,73 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-001673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання Частини підіймального обладнання (для БудРем)
Оголошено31 лип. 10:22
Прийом пропозицій31 лип. 10:22 – 15 серп. 14:00Очікувана вартість17 927,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-001998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнання
Оголошено30 лип. 10:37
Прийом пропозицій30 лип. 10:37 – 11 серп. 12:00Очікувана вартість5 392 668,40 грн
без ПДВПропозиції розглянуто