45300000-0 Роботи з будівництва "Волоконно-оптична лінія зв'язку до Об'єднаного вузла зв'язку Національної гвардії України (в/ч 3077) та Навчального центру МВС України по вул. Новопромислова,9 в селі Нові Петрівці Вишгородського району

Очікувана вартість

2 008 422,03 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 серп. 2016 16:21

до 15 вер. 2016 18:00

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 серп. 2016 16:21 – 15 вер. 2016 18:00
Період уточнень:
29 серп. 2016 16:21 – 5 вер. 2016 18:00
Відповіді на питання до:
15 вер. 2016 18:00
Оскарження умов тендера:
29 серп. 2016 16:21 – 11 вер. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 серп. 2016 16:27

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

З метою додаткового опрацювання документації на будівництво за вищезазначеним предметом закупівлі робіт. Зважаючи на відсутність подальшої потреби в закупівлі робіт, що є предметом придбання згідно умов поточної тендерної документації, керуючись ст.ст. 3, 10, 11, частини 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», відкриті торги відмінено.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 вер. 2016 15:36
Електронний підпис 14 вер. 2016 15:40

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00032684
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 01601, Киевская область, Киев, м.Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Костюкова
Володіння мовою:
Телефон:
+380963332258,+380507184165,+380442549746,+380442547906
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

45300000-0 Роботи з будівництва "Волоконно-оптична лінія зв'язку до Об'єднаного вузла зв'язку Національної гвардії України (в/ч 3077) та Навчального центру МВС України по вул. Новопромислова,9 в селі Нові Петрівці Вишгородського району

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 008 422,03 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 серп. 2016 16:21
Електронний підпис 29 серп. 2016 16:24
Електронний підпис 29 серп. 2016 16:24
Роз'яснення до запитань учасників 29 серп. 2016 16:26
Документи закупівлі 29 серп. 2016 16:21

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 008 422,03 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Міністерство внутрішніх справ України

Вас може зацікавити

Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Черкаська обл. (п.1.4.1.5 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Ім'я:
Салій Надія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 733 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Роботи з реконструкції акумуляторної батареї із підзарядним пристроєм виробничого підрозділу служби електропостачання за адресою: Одеська обл. (п. 1.4.1.4 Інвестиційної програми 2026 року). - ДК 021:2015 - 45310000-3 – «Електромонтажні роботи».
Ім'я:
Салій Надія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0487271430 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 282 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Облаштування дахової сонячної електростанції та системи накопичення енергії з монтажем і пусконалагодженням
Ім'я:
Лариса Федорченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674751528 ЄДРПОУ:
25537043

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись