Роботи з капітального ремонту портального крану "Альбатрос" №19

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

650 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 9 серп. 2016 16:49

до 12 серп. 2016 17:30

Прийом пропозицій

з 12 серп. 2016 17:30

до 18 серп. 2016 09:00

Аукціон

з 19 серп. 2016 15:47

до 19 серп. 2016 16:14

Кваліфікація

з 19 серп. 2016 16:14

до 23 серп. 2016 11:05

Пропозиції розглянуто

з 23 серп. 2016 11:05

до 9 вер. 2016 15:43

Подання пропозицій:
12 серп. 2016 17:30 – 18 серп. 2016 09:00
Період уточнень:
9 серп. 2016 16:49 – 12 серп. 2016 17:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Роботи з капітального ремонту портального крану "Альбатрос" №19

Перейти до лоту

Очікувана вартість

650 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 9 серп. 2016 16:49
Не вказано 19 серп. 2016 16:14
Електронний підпис 9 серп. 2016 16:50

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
650 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"