Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «50531000-6»
-
ID: UA-2026-09-01-000880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту електрокозлового крану. ДК 021:2015-50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Оголошено1 вер. 09:42
Прийом пропозицій1 вер. 09:42 – 17 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-012097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з технічного обслуговування газових котлів та внутрішніх систем газопостачання котелень розташованих на об’єктах ГУНП в Черкаській області, (код 50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» національного класифікатора України за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний
словник») Оголошено31 серп. 18:04
Прийом пропозицій31 серп. 18:04 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-010778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Ремонт та технічне обслуговування компресорів малої продуктивності)
Оголошено31 серп. 16:43
Прийом пропозицій31 серп. 16:43 – 9 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-28-010804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 50530000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (технічне обслуговування обладнання ГРП, ШРП, РТ, газового обладнання котельні)
Оголошено28 серп. 16:56
Прийом пропозицій28 серп. 16:56 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з ремонту бензопил, кущорізів та висоторізів
Оголошено27 серп. 17:15
Прийом пропозицій27 серп. 17:15 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з комплексного приладового обстеження газопроводів
Оголошено27 серп. 12:04
Прийом пропозицій27 серп. 12:04 – 4 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-01-011149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування газового обладнання)
Очікувана вартість17 206,13 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування (ТО-2000) компресорного обладнання KXPM15ATD
Очікувана вартість24 001,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт та технічне обслуговування автоматики безпеки "Vitotrоnik"двох водогрійних котлів "VIESSMANN" в котельні Лужанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, смт.Лужани, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість97 911,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПусконалагоджувальні роботи в котельні навчального закладу після монтажу газових приладів
Очікувана вартість5 444,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Шевченківського регіону регіону. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Очікувана вартість119 979,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування котлів у паливних навчальних закладів Великоберезовицької селищної ради
Очікувана вартість96 266,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газового обладнання котелень Знам’янського регіону. ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки.
Ім'я:Шаповал Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 38 048 727 36 65 ЄДРПОУ:40081200Очікувана вартість186 141,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування системи газопостачання
Очікувана вартість11 144,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки твердопаливного котла "Колві-500" та газового котла "НІІСТУ-5" в котельні Мамаївського НВК, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість75 909,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоточний ремонт котлів та технічне обслуговування автоматики безпеки двох котлів «VIESSМАNN» в котельні Мамаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чернівецької області Чернівецького району
Ім'я:Митрофанова Діана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380373626699 ЄДРПОУ:04417518Очікувана вартість98 461,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з технічного обслуговування газового обладнання та систем газопостачання, які не є ГРМ
Очікувана вартість12 460,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009700-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне обслуговування системи газопостачання та газових приладів (крім ВОГ) за ДК 021:2015- 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування (50531200-8 Послуги з технічного обслуговування газових приладів)
Ім'я:Світлана СтепановаE-mail: [email protected] Телефон: +380322586783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108833Очікувана вартість287 050,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (послуги з технічного обслуговування складової газорозподільної системи та газового обладнання на об'єкті за дресою: Полтавська обл., м. Лубни, вул. Українського Відродження,21 )
Очікувана вартість8 691,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-007181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по перевірці справності електроізолюючого фланцю та перевірці стану ізоляційного покриття газопроводу, а саме: послуги з технічного обслуговування зовнішньої мережі газопостачання на об'єкті за адресою:м. Полтава, вул. Покровська,48; Полтавська обл., полтавський р-н., с. Супрунівка, вул.
Київське Шосе1-В. Очікувана вартість2 688,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro