Анемометри сигнальні цифрові АСЦ-3М

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

47 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 4 серп. 2016 17:13

до 9 серп. 2016 16:30

Прийом пропозицій

з 9 серп. 2016 16:30

до 11 серп. 2016 16:30

Аукціон
не було
Кваліфікація

до 11 серп. 2016 16:30

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 серп. 2016 16:30 – 11 серп. 2016 16:30
Період уточнень:
4 серп. 2016 17:13 – 9 серп. 2016 16:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексій Груненко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481496,+380668777487
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Анемометри сигнальні цифрові АСЦ-3М

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

47 000,00 грн з ПДВ

Статус:

закупівля не відбулась

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 серп. 2016 08:35

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
47 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ваги (код 38310000-1 — Високоточні терези за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ваги (код 38310000-1 — Високоточні терези за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:
Сидоренко Павло
E-mail: [email protected] Телефон: 380961933759 ЄДРПОУ:
26639509
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 493,33 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Чугай Лариса Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0363662826 ЄДРПОУ:
05425046
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

89 954,64 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Яна Матвєєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380673578385 ЄДРПОУ:
45165321
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

91 728,00 грн з ПДВ

Дивитись