Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38300000-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМультиметр
Оголошено2 вер. 17:37
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМегаомметр
Оголошено2 вер. 16:22
Прийом пропозицій2 вер. 16:22 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект системи збору даних
Оголошено2 вер. 15:38
Прийом пропозицій2 вер. 15:38 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вихрострумового дефектоскопа
Ім'я:Коперницький Ростислав ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380930052390 ЄДРПОУ:41374577Оголошено2 вер. 15:15
Прийом пропозицій2 вер. 15:15 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-008258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифровий вимірювальний комплекс
Оголошено1 вер. 15:23
Прийом пропозицій1 вер. 15:23 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-007361-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораПрилади для вимірювання величин
Оголошено1 вер. 14:54
Прийом пропозицій7 вер. 09:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрилади для вимірювання величин
Оголошено1 вер. 12:39
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001781-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпектрометричний комплекс гамма-спектрометрії
Оголошено1 вер. 10:31
Прийом пропозицій1 вер. 10:31 – 22 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-012596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Оголошено31 серп. 19:06
Прийом пропозицій31 серп. 19:06 – 8 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-31-011088-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛюксометр, дефектоскоп магнітний, соленоїд, магнітоскоп
Оголошено31 серп. 16:54
Прийом пропозицій31 серп. 16:54 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-010874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (товщиноміри)
Оголошено31 серп. 16:46
Прийом пропозицій31 серп. 16:46 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 38340000-0 – Прилади для вимірювання величин (Вимірювач міцності будівельних матеріалів ІПСМ – 38340000-0)
Оголошено31 серп. 16:40
Прийом пропозицій31 серп. 16:40 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦифрові вимірювальні комплекси для освітнього простору Ukraine Facility
Оголошено31 серп. 16:37
Прийом пропозицій31 серп. 16:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009887-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання автоматизованих пунктів спостереження в м. Умань і м. Золотоноша зони «Черкаська» ( Впровадження державної автоматизованої системи моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря в Черкаській області)
Ім'я:Шкеліберда Галина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0472639977 ЄДРПОУ:38715482Оголошено31 серп. 16:18
Прийом пропозицій31 серп. 16:18 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору заземлення, Лот №2 Вимірювачі опору заземлення))
Оголошено31 серп. 13:40
Прийом пропозицій31 серп. 13:40 – 10 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-31-004407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор батарей
Оголошено31 серп. 12:33
Прийом пропозицій31 серп. 12:33 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОптичний мультитестер Grandway FHM2A01
Оголошено31 серп. 11:21
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовщиномір
Оголошено31 серп. 10:09
Прийом пропозицій31 серп. 10:09 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-000896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальне обладнання (ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Ім'я:Сергій МалиновськийE-mail: [email protected] Телефон: +380412423859 Веб сайт: ЄДРПОУ:38624322Оголошено31 серп. 09:43
Прийом пропозицій31 серп. 09:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Оголошено31 серп. 08:26
Прийом пропозицій31 серп. 08:26 – 8 вер. 10:00