Вироби кріпильні та гвинторізні
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 4 серп. 2016 10:23
до 9 серп. 2016 11:00
з 9 серп. 2016 11:00
до 12 серп. 2016 11:00
з 15 серп. 2016 11:46
до 15 серп. 2016 12:25
з 15 серп. 2016 12:25
до 19 серп. 2016 10:37
з 19 серп. 2016 10:37
до 22 вер. 2016 17:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Вироби кріпильні та гвинторізні Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 68 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 4 серп. 2016 10:23 | |
| Не вказано | 15 серп. 2016 12:25 | |
| Електронний підпис | 4 серп. 2016 10:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
104 959,14 грн без ПДВ
Дивитись91 474,25 грн без ПДВ
Дивитись