Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44531000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-007179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Саморізи, заклепки та інше)
Оголошено1 вер. 14:47
Прийом пропозицій1 вер. 14:47 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБолти, гайки, шайби, шурупи, саморізи, стержні
Оголошено31 серп. 09:42
Прийом пропозицій31 серп. 09:42 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44530000-4 Кріпильні деталі (Кріпильні деталі для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено28 серп. 16:32
Прийом пропозицій28 серп. 16:32 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-002139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі (Болт лапчастий).
Оголошено28 серп. 10:30
Прийом пропозицій28 серп. 10:30 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-010330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 44530000-4 «Кріпильні деталі» (Кріплення в асортименті)
Оголошено27 серп. 15:56
Прийом пропозицій27 серп. 15:56 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-009747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКріпильні деталі (за кодом ДК 021:2015 - 44530000-4 — Кріпильні деталі)
Оголошено27 серп. 15:37
Прийом пропозицій27 серп. 15:37 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМетизи
Оголошено25 серп. 14:46
Прийом пропозицій25 серп. 14:46 – 2 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-08-20-010993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФундаментні болти та шпильки анкерні
Оголошено20 серп. 15:57
Прийом пропозицій20 серп. 15:57 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-004606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі (стяжка,саморіз,хомут,дюбель)
Очікувана вартість359,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБолт, анкер, дюбель, гвинт
Очікувана вартість875,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект для кріплення
Очікувана вартість758,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСаморіз, кріплення
Очікувана вартість1 262,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп, дюбель, скоба, гвинт, хомути
Очікувана вартість12 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000168-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість70,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБеззварювальне з'єднання 1 1/4" AGAflex, дюбель розпірний 309/1 10х50мм(р), хомут пластиковий 4,6*250мм з кільцем чорний 100шт APRO В5250, болт М8х60 101, різьба коротка стальна 50, дюбель розпірний 309/1 ІбхЮОмм(р), шпилька М12х1м
Очікувана вартість1 313,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДюбель
Очікувана вартість4,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44530000-4 Кріпильні деталі
Очікувана вартість640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШуруп для лаг діаметр 6-8-10-12 гвинт для дерева ЦБ; ДЮБЕЛЬ ПУСТИШКА 10*50; Дюбель 6,0х40 швидкого монтажу СКІМ (100шт\уп)(електр)
Очікувана вартість146,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКріпильні деталі
Очікувана вартість920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХомут черв'ячний нержавіюча сталь, маслянка велика d 10mm пряма
Очікувана вартість210,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro