Черевики робочі "REIS", модель BRYES-T-OB, Польща
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 3 серп. 2016 11:07
до 9 серп. 2016 12:00
з 11 серп. 2016 11:03
до 16 серп. 2016 11:03
з 17 серп. 2016 13:50
до 17 серп. 2016 14:17
з 17 серп. 2016 14:17
до 30 серп. 2016 15:40
з 30 серп. 2016 15:40
до 19 вер. 2016 11:02
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Черевики робочі "REIS", модель BRYES-T-OB, Польща Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 107 000,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 17 серп. 2016 14:17 | |
| Електронний підпис | 3 серп. 2016 11:07 | |
| Документи закупівлі | 3 серп. 2016 11:07 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
203 733,00 грн без ПДВ
Дивитись110 239,60 грн без ПДВ
Дивитись