Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18830000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики шкіряні, чоботи шкіряні утеплені, чоботи гумові
Оголошено31 серп. 16:31
Прийом пропозицій31 серп. 16:31 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-008262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для електрогазозварника з композитним підноском та кевларовою антипроколювальною устілкою
Оголошено31 серп. 15:20
Прийом пропозицій31 серп. 15:20 – 9 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-008086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики робочі шкіряні
Оголошено31 серп. 15:19
Прийом пропозицій31 серп. 15:19 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямичеревики трекінгові літні, черевики зимові утеплені
Оголошено28 серп. 12:44
Прийом пропозицій28 серп. 12:44 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття утеплене; 18830000-6 – Захисне взуття за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено27 серп. 12:13
Прийом пропозицій27 серп. 12:13 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-002326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпецвзуття; 18830000-6 – Захисне взуття за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено27 серп. 10:40
Прийом пропозицій27 серп. 10:40 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-001370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗасоби індивідуального захисту: засоби захисту ніг та стегон (спецвзуття)
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено27 серп. 09:50
Прийом пропозицій27 серп. 09:50 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-007841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче в асортименті
Оголошено26 серп. 14:15
Прийом пропозицій26 серп. 14:15 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-18-009521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18830000-6 Захисне взуття (Черевики робочі шкіряні утеплені; Черевики робочі шкіряні для зварювальника)
Ім'я:Діхтяренко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640234 ЄДРПОУ:22927045Оголошено18 серп. 15:17
Прийом пропозицій18 серп. 15:17 – 27 серп. 21:00 -
ID: UA-2026-09-02-012846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпеціальне взуття
Очікувана вартість11 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиGaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9.5W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 7.5M3+SDH, малиновий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 8.5M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10.5M4HDH,
зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LSC- 8.5M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 7.5M3+HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, CL- 11W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 9W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10W4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Europa, пуанти, CL- 8.5M4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LCL- 10W4XDH, жовтий мішок; Gaynor Minden NY, Lyra, пуанти, LSC- 8M4HDH, зелений мішок; Gaynor Minden NY, Europa, пуанти, CL- 7.5M4XDH, жовтий мішок (до прем'єри "Сніг у Флоренції") Очікувана вартість114 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпецвзуття (Державні кошти)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість14 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004240-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпецвзуття робоче Черевики шкіряні
Очікувана вартість1 023,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахисне взуття
Ім'я:Наконечний Олексій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380473632023 Факс:+380473633030ЄДРПОУ:30598710Очікувана вартість36 110,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 18830000-6 Захисне взуття (черевики з високими берцями 8пар.)
Очікувана вартість24 232,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасоби індивідуального захисту (черевики робочі)
Очікувана вартість27 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики робочі модель 551Т
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Очікувана вартість47 059,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18830000-6 Захисне взуття (Чоботи ПВХ ЄВРО чол. р. 44, 43р. )
Очікувана вартість1 627,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики на ЛП; Черевики зварювальника; 18830000-6 Захисне взуття (18832000-0 Спеціальне взуття)
Очікувана вартість6 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоловічі гумові чоботи, традиційні - ХАКІ
Ім'я:Ічетовкіна Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380957273985 ЄДРПОУ:45648478Очікувана вартість9 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro