Світлодіодні світильники Feron LL-450
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 28 лип. 2016 16:41
до 2 серп. 2016 16:38
з 2 серп. 2016 16:38
до 9 серп. 2016 16:38
з 10 серп. 2016 12:49
до 10 серп. 2016 13:16
з 10 серп. 2016 13:16
до 12 серп. 2016 13:32
з 12 серп. 2016 13:32
до 1 вер. 2016 13:08
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Світлодіодні світильники Feron LL-450 Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 28 350,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 лип. 2016 16:41 | |
| Не вказано | 10 серп. 2016 13:16 | |
| Електронний підпис | 28 лип. 2016 16:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
17 772,50 грн без ПДВ
Дивитись16 500,00 грн без ПДВ
Дивитись14 249,16 грн без ПДВ
Дивитись