Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31500000-1»

  • ID: UA-2026-09-05-000304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Світильник лінійний LED 36W

    Ім'я:
    Панасюк Вадим
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
    26639076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 вер. 12:24

    Прийом пропозицій
    11 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    128 165,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-012473-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Світильники світлодіодні внутрішні

    Ім'я:
    Олександр Денисенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672344583 ЄДРПОУ:
    32827468
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:27

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:27 – 9 вер. 23:00
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 3 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-012370-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Світильник консольний «Євросвітло Skyflow-E2 50Вт 6400К ІР65»

    Ім'я:
    Марія Судеревська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380413243067 ЄДРПОУ:
    24981089
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:20

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    40 500,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Освітлювальні прилади

    Ім'я:
    Чугай Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0363662826 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:12

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:12 – 21 вер. 15:00
    Очікувана вартість

    455 785,06 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 19 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-006291-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прожектор для DJI Matrice 4T (код ДК 021:2015 – 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура)

    Ім'я:
    Вадим Демчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332283486 Веб сайт:
    https://vl.dsns.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    38592652
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 12:32

    Прийом пропозицій
    4 вер. 12:32 – 21 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    42 619,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-005356-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вивіска з підсвіткою

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 11:53

    Прийом пропозицій
    10 вер. 11:30 – 15 вер. 16:30
    Очікувана вартість

    46 500,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 14 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-004304-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники, прожектори та панелі

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 11:21

    Прийом пропозицій
    4 вер. 11:21 – 21 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    364 363,35 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 16 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-004121-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Панелі світлодіодні

    Ім'я:
    Моргуль Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380459568443 Факс:
    +380459568443
    ЄДРПОУ:
    08081802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 11:21

    Прийом пропозицій
    4 вер. 11:21 – 9 вер. 11:20
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 35 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-002229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Світильники

    Ім'я:
    Олександр Іваніченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262389 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 10:13

    Прийом пропозицій
    10 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    9 449,99 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 13 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (LED панель 595х595 48W – 31520000-7)

    Ім'я:
    Гладун Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 18:03

    Прийом пропозицій
    3 вер. 18:03 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    18 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006233-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Лампи світлодіодні; Лампи світлодіодні; Лампи світлодіодні; Лампи світлодіодні; Лампи світлодіодні

    Ім'я:
    Любченко Максим
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938753780 ЄДРПОУ:
    33965532
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:36

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:36 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    42 544,57 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 13 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Лампи світлодіодні

    Ім'я:
    Єсауленко Анатолій Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380962949917 ЄДРПОУ:
    33290660
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 12:35

    Прийом пропозицій
    3 вер. 12:35 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 583,34 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-004758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Світильники та освітлювальна арматура

    Ім'я:
    Кісів Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977499221 ЄДРПОУ:
    45805862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 11:40

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:40 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    5 640,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 14 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013828-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Світлодіодна LED лампа SOKOL 10W 4100K E27 A60 220V

    Ім'я:
    Лунга-Лягуша Анна Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955623890 ЄДРПОУ:
    14322859
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 19:09

    Прийом пропозицій
    2 вер. 19:09 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    3 950,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012868-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Світлодіодні світильники

    Ім'я:
    Олександр Цуркан
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936067655 ЄДРПОУ:
    24308636
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:01

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:01 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    9 777,36 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011568-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники

    Ім'я:
    Піндюр Леся
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:18

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:18 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    269 323,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-009910-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги

    31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Ліхтар акумуляторний типу LED, IP67)

    Ім'я:
    Євген РУСОВ
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674835163 ЄДРПОУ:
    43331273
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:21

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:21 – 18 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    6 450,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-011958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Частини до світильників та освітлювального обладнання

    Ім'я:
    Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503945842 ЄДРПОУ:
    31821381
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 22:27

    Прийом пропозицій
    7 вер. 11:00 – 10 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 132 412,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 13 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-010122-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 31520000-7 – Світильники та освітлювальна арматура (Світильник настінний LED 12W, світильник настінний LED 8W – 31524210-0)

    Ім'я:
    Лисенко Валерія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 ЄДРПОУ:
    02071100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:34

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:34 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    7 100,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 4 г. 14 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008534-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (Led світильник IP65 лінійний магістральний (31521000-4 Світильники))

    Ім'я:
    Андрій Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986277707 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:33

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:33 – 17 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    30 981,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 12 г. 14 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro