Рейка зубчата
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 22 лип. 2016 13:18
до 28 лип. 2016 09:00
з 28 лип. 2016 09:00
до 5 серп. 2016 09:00
до 5 серп. 2016 09:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Рейка зубчата Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 105 000,00 грн з ПДВ |
Статус: закупівля не відбулась |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 22 лип. 2016 13:18 | |
| Електронний підпис | 22 лип. 2016 13:19 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
156 666,67 грн без ПДВ
Дивитись113 240,00 грн без ПДВ
Дивитись