Підшипники
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 15 лип. 2016 14:59
до 21 лип. 2016 09:00
з 21 лип. 2016 09:00
до 25 лип. 2016 10:00
з 26 лип. 2016 15:16
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Підшипники Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону. Перейти до лоту |
Очікувана вартість 287 000,00 грн з ПДВ |
Статус: скасована |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 15 лип. 2016 14:59 | |
| Не вказано | 26 лип. 2016 15:16 | |
| Електронний підпис | 15 лип. 2016 15:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
309 684,45 грн без ПДВ
Дивитись200 000,00 грн без ПДВ
Дивитись