лампи LED

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

52 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 11 лип. 2016 14:23

до 14 лип. 2016 14:30

Прийом пропозицій

з 14 лип. 2016 14:30

до 18 лип. 2016 15:00

Аукціон

з 19 лип. 2016 13:11

до 19 лип. 2016 14:08

Кваліфікація

з 19 лип. 2016 14:08

до 28 лип. 2016 16:51

Пропозиції розглянуто

з 28 лип. 2016 16:51

до 30 серп. 2016 08:13

Подання пропозицій:
14 лип. 2016 14:30 – 18 лип. 2016 15:00
Період уточнень:
11 лип. 2016 14:23 – 14 лип. 2016 14:30

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Украина, 73000, Херсонская область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Григорьев
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481496
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

лампи LED

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

52 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лип. 2016 14:24
Не вказано 19 лип. 2016 14:08
Документи закупівлі 11 лип. 2016 14:23

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
52 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ГП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Світильник Led панель 600х600мм ARMSTRONG 50Вт
Світильник Led панель 600х600мм ARMSTRONG 50Вт
Ім'я:
Роман Яїчніков
E-mail: [email protected] Телефон: +380966474289 ЄДРПОУ:
08137796
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

30 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
«Світильники та освітлювальна арматура» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31520000-7
«Світильники та освітлювальна арматура» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 31520000-7
Ім'я:
Андрій Любенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380979775421 ЄДРПОУ:
33945453

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 612,10 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Антон Рибалко
E-mail: [email protected] Телефон: 380444654643 ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

51 196,75 грн без ПДВ

Дивитись